AUTOBUS SA 19 DECE SLETEO SA PUTA: Saobraćajna nesreća na Kubanju, srećom nema povređenih
SAOBRAĆAJNA nesreća u kojoj je učestvovao autobus u kojem je bilo 19 dece dogodila se na Kubanju.
Foto: AP
Povređenih nije bilo, saopštila je pres-služba tužilaštva Krasnodarske teritorije, Rusija.
-Utvrđeno je da je autobus sleteo u jarak, u njemu se nalazila 21 osoba, uključujući 19 dece sportista, vozač i vođa grupe. Oni su se vraćali sa odbojkaškog takmičenja iz grada Gelendžika u grad Novočerkask, Rostovska oblast. Vozaču je prema prvim informacijama pozlio, imao srčani udar. Putnici nisu povređeni, navodi se u izveštaju.
Tužilaštvo Prikubanskog administrativnog okruga grada Krasnodara organizovalo je istragu o činjenici nesreće. Lokalne vlasti trenutno odlučuju o smeštaju dece u Krasnodaru i njihovoj ishrani.
Kako je RIA Novosti rečeno u pres-službi resora, zdravstveno stanje vozača autobusa se poboljšalo.
Preporučujemo
NEMA LUKSUZA, NA PODU SAMO JEDNO: Ovako izgleda soba Tare i Stefana - i ćirilica i latinica (FOTO)
30. 06. 2022. u 14:24 >> 14:26
ZELENSKI SA PRVE LINIJE FRONTA POSLAO PORUKU OČAJA: Rusa je sve više i više! Situacija teška i komplikovana
PREDSEDNIK Ukrajine Volodimir Zelenski je izjavio da je situacija na frontu teška i komplikovana i da se povećava broj ruskih snaga.
20. 12. 2025. u 07:09
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
Objavljeni INTIMNI kadrovi Melanije Tramp iz KUPATILA - i to ZLATNOG! Donald je pitao da li je videla, ona mu odgovorila (VIDEO)
MELANIJA je besprekorno stilizovana – šeširi, štikle, frizura – sve je u skladu sa njenim hladnim i kontrolisanim imidžom
19. 12. 2025. u 19:01
Komentari (0)