ZAPANJUJUĆA PLJAČKA U SEVERNOJ MAKEDONIJI: Iz fabrike oružja ukradeni raketni bacači!
IZ nekadašnje fabrike Eurokompozit u Prilepu ukradeni su raketni bacači i zolje, javlja makedonska televizija Telma.
Foto: Jutjub/AiirSource Military
To su potvrdili i radnici koji su se nakon krađe obratili novinarima ispred fabrike koja ne radi više od dve godine.
Oni su objasnili da se ukradeno oružje koristi za uništavanje oklopnih vozila.
Telma navodi da se sumnja da je krađe koje su se dogodile od 3. do 5. oktobra izvelo rukovodstvo, jer građani ne znaju gde su skladišta niti kako do njih može da se dođe.
Pre krađe niko nije čuvao fabriku, koja je prazna i u državnom je vlasništvu, ali nakon što je deo arsenala opljačkan tamo je postavljena policijska zaštita.
Radnici Eurokompozita nekoliko puta su štrajkovali tražeći isplatu zaostalih plata i doprinosa.
BONUS VIDEO: RUSI NA TVITERU POSTAVILI VIDEO IZ SRBIJE: "Čuvar reda" u Kraljevu
Preporučujemo
VANREDNO STANjE U ALBANIJI: Dramatično obraćanje Edija Rame, ova kriza neće brzo proći
08. 10. 2021. u 13:18
TEŠKA SAOBRAĆAJNA NESREĆA U HRVATSKOJ: Automobil sleteo sa puta, ima poginulih
06. 10. 2021. u 08:15
BRANIMIR ZBOG CIGARETE ZAPALIO MAJKU? Hitna pomoć zatekla jezivu scenu u kadi
05. 10. 2021. u 20:35
HRVATSKOJ STIGLA PORUKA IZ IZRAELA: Potpuno prekinite diplomatske odnose sa Teheranom
AMBASADOR Izraela u Hrvatskoj Gari Koren pozvao je zvanični Zagreb da prekine diplomatske odnose s Teheranom i sprovede bezbednosne provere osoblja iranskog diplomatskog predstavništva u Hrvatskoj jer bi, kaže, među njima moglo biti "špijuna" Revolucionarne garde koja se u EU smatra terorističkom organizacijom.
06. 03. 2026. u 09:10
ŠOK ISTRAGA AMERIKANACA: Evo ko je gađao iransku školu u kojoj su poginule devojčice
AMERIČKI vojni istražitelji veruju da je verovatno da su američke snage odgovorne za napad na iransku školu za devojčice u kojem je u subotu poginulo više desetina dece, ali još nisu doneli konačan zaključak niti su završili istragu, rekli su za Rojters dvojica američkih zvaničnika.
06. 03. 2026. u 08:23
NOVI EKSPLICITNI SNIMCI MIRJANE PAJKOVIĆ: Policija sumnja KO je na snimku, drugi muškarac - odmah saslušana
RANIJE je objavljen i video za koji je deo medija napisao da je snimljen u prostorijama Vlade. Tim povodom oglasili su se iz Vlade Crne Gore, i demantovali te navode.
07. 03. 2026. u 22:55 >> 23:05
Komentari (1)