INDIJA SE I DALJE BORI SA KORONOM: Danas još 120.000 zaraženih, preminulo 3.380 ljudi
U INDIJI je u protekla 24 sata potvrđeno 120.529 novih slučajeva korona virusa, a od posledica te infekcije umrlo je još 3.380 ljudi.
Foto: Tanjug/AP Photo/Channi Anand
U Indiji je od početka epidemije potvrđeno ukupno 28,69 miliona slučajeva kovid-19, a umrle su 344.082 osobe, prenosi Rojters podatke indijskog ministarstva zdravlja.
Samo SAD imaju više registrovanih slučajeva korona virusa od Indije, a po broju umrlih ta zemlja je na trećem mestu u svetu, posle SAD i Brazila.
Indiju je posebno teško pogodio poslednji talas epidemije, jer zbog velikog broja zaraženih bolnice nisu imale dovoljno kiseonika i slobodnih kreveta.
Preporučujemo
U KINI I DALjE UVODE NOVE MERE: Svi moraju da se testiraju - restoranima zabranjen rad
05. 06. 2021. u 17:41
NOVI SKANDAL TRESE NEMAČKU: Maske od milijardu evra moraće da završe u đubretu
05. 06. 2021. u 16:32
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
PEJAKOVIĆ: Srbi su skupo platili LAŽ o Jugoslaviji, koja traje od '45 i plaćaćemo je još
GLUMAC Nikola Pejaković oduševljava publiku širom regiona ulogom Momčila u seriji "Tvrđava", koja se bavi ratnim devedesetim i raspadom nekadašnje države Jugoslavije.
13. 12. 2025. u 15:33
Komentari (0)