HAPŠENJE U BRATUNCU: Presreo i pretio meštanki
BRATUNAČKA policija uhapsila je D.I. iz Srebrenice, zbog sumnje da je počinio krivično delo ugrožavanje bezbednosti.
Foto: V.Mitrić
Policijskoj stanici Bratunac prijavljeno je da je na regionalnom putu u mestu Osamsko, nadomak Bratunca, nepoznata osoba presrela i pretila meštanki.
Po prijavi su potupili policajci PS Bratunac, koji su 10 minuta nakon prijave, u ulici Svetog Save, kod Bratunca, zaustavili „Pasat” u kom se nalazio D.I. koga su uhapsili zbog pretnje. Tom prilikom je utvrđeno da je osumnjičeni, isto veče oko 22 časa, ispred ugostiteljskog objekta u Bratuncu, narušio javni red i mir međusobnom tučom sa N.Đ. iz tog grada, nakon čega su se javili za pomoć Domu zdravlja radi ukazivanja lekarske pomoći.
Preporučujemo
KIM IMA ODGOVOR ZA TRAMPA: Severna Koreja testirala hipersonične rakete (FOTO)
04. 01. 2026. u 23:33
SVE ĆE BITI „ZONA 30“: Saobraćaj u centru Rima se usporava od 15. januara 2026. godine
04. 01. 2026. u 22:45
EU RAZJEDINjENA ZBOG VENECUELE: Samo jedna zemlja stala protiv zajedničkog stava
04. 01. 2026. u 22:36
HAOS U BRITANIJI ZBOG VENECUELE: Britanski premijer ne zna kako da reaguje
PREMIJER Velike Britanije Kir Starmer odbio je da osudi američku vojnu akciju u Venecueli, uprkos pozivima opozicije.
04. 01. 2026. u 13:38
MADURO SE NA ENGLESKOM OBRATIO AMERIČKIM AGENTIMA: Pogledajte šta im je rekao (VIDEO)
PREDSEDNIK Venecuele Nikolas Maduro je helikopterom stigao na Menhetn, nakon čega je konvojem prebačen u Pritvorski centar (MDC) u Bruklinu, ozloglašeni zatvor opisan kao „odvratan“ sa „zastrašujućim“ uslovima. Tamo su ostali pevač R. Keli, Gislejn Maksvel i Sem Bankman-Frid.
04. 01. 2026. u 08:58
U VENECUELI 4.000 HRVATA : Strah, svuda tišina puna tenzije
U VENECUELI živi 4.000 osoba hrvatskog porekla koje posle noćašnjeg američkog napada na glavni grad Karakas, zatvorene u kućama, čekaju dalji razvoj događaja, rekla je u subotu Hini predstavnica hrvatske zajednice u toj južnoameričkoj zemlji.
03. 01. 2026. u 18:47
Komentari (0)