"NOVOSTI" SAZNAJU: Na Jahorini ipak uhapšeni škaljarci - pratili Tamaru Zvicer, suprugu vođe kavčana?
PREMA pouzdanim saznanjima Novosti, uhapšeni na Jahorini pripadaju škaljarskom kriminalnom klanu, zbgo čega istražitelji ispituju da li su oni pratili Tamaru Zvicer, (suprugu jednog od vođa suprostavljenog kavačkog klana), koja je sa porodicom i prijateljima istovremeno boravila u jednom od najluksuznijih hotela na Jahorini.
Foto: Arhiva VN
Kako saznajemo, uhpšene su tri osobe.
Preporučujemo
KO JE TAMARA ZVICER? Supruga vođe kavčana, odavno poznata crnogorskoj policiji
11. 02. 2021. u 10:49
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
"STIGLI SRPSKI HULIGANI!" Austrijska policija plaši građane po ulicama Graca zbog navijača Zvezde
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč austrijska policija je uradila nešto nesvakidašnje.
11. 12. 2025. u 16:15
Komentari (0)