OČAJNOM OCU IZ KOČANA STIGLE STRAŠNE VESTI: Od jutra tragao za ćerkom koja je bila u diskoteci, saopštili mu da je mrtva
LEPA Taseva, sestra povređene Marije Taseve, pronađena je danas popodne među poginulima u požaru diskoteke Kočani.
Foto: Fejsbuk
Njen otac, koji je tražio po bolnicama u Skoplju, saopštio je da je, nažalost, među poginulima i njegova Lepa.
- Počivaj u miru zauvek ćeš ostati u mom srcu moja najlepša ćerka Lepa Taseva - napisao je očajni otac na društvenim mrežama.
Foto: Fejsbuk
Marija, dvadesetogodišnja devojka koja je bila jedna od povređenih u požaru u diskoteci u Kočanima, svedočila je da je u trenutku izbijanja požara bila gužva i da je pala na zemlju dok je izlazila napolje.
- Svi su počeli da beže napolje. Svi su pokušavali da se spasu. Moja sestra je izgubljena. Ne možemo je naći ni u jednoj bolnici. Sada ovde čekamo rezultate da vidimo da li ćemo je naći, ako ne, eventualno u Skoplju. Izlazeći napolje, pala sam na zemlju i drugi su me gazili, jednostavno sam bila obrazom na zemlji - rekla je Taseva.
IRANSKI KOMANDOSI PRONAŠLI PILOTA F-35: Zavarali trag Amerikancima i uhapsili ga
ISLAMSKA revolucionarna garda (IRGC) locirala je i privela pilota oborenog američkog lovca F-35 tokom operacije potrage, javlja iranska agencija Nur njuz.
03. 04. 2026. u 16:39
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
"SAMO JE PALA, KAO POKOŠENA" Strašna tragedija Miloša Bojanića, preminula je u 48. godini
OVAJ gubitak je ostavio neizbrisiv trag na njegovu porodicu...
03. 04. 2026. u 15:33
Komentari (0)