KOLINDA KAO SLEPI PUTNIK U AMERICI: Zoran Milanović otišao u službenu posetu, ona ide na neformalne sastanke

Novosti online

19. 09. 2021. u 07:47

PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović otputovao je u petodnevnu posetu SAD, a u Ameriku je na poziv Milanovića otputovala i Kolinda Grabar-Kitarović.

КОЛИНДА КАО СЛЕПИ ПУТНИК У АМЕРИЦИ: Зоран Милановић отишао у службену посету, она иде на неформалне састанке

Foto: Printskrin Youtube

Iako neće biti deo službene delegacije, kao bivša predsednica u vreme zasedanja UN-a imaće neformalne sastanka.

- Obavljam dužnosti u području međunarodnih odnosa, bezbedonosne politike i drugih elemenata u sklopu programa rada Kancelarije bivše predsednice - rekla je Grabar-Kitarović.

I dok je Zoran Milanović u Ameriku otputovao juče, Kolinda Grabar-Kitarović je stigla pre dva dana. Kako nije deo službene, već neslužbene delegacije, troškove puta, tvrdi ona, snosi sama.

Kolinda Grabar-Kitarović će danas imati sastanke u NED, a sledeće nedelje će biti na panelu o Avganistanu u organizaciji Kancelarije za veterane.

(Indeks)

BONUS VIDEO: Horoskop

 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (4)

Ćerka Luke Modrića više liči na Luku Modrića - od Luke Modrića (FOTO)