ULAZ BESPLATAN: Predstave za Beograđane
PREDSTAVOM „Zašto i kako ubiti muža“ otvara se sutra (subota) nova scena pod nazivom „Pozorište dvorište Božidarac“.
Foto: Božidarac
Ovaj teatar nastao je u saradnji pozorišta „Prizor“ i „Božidarca“, sa namerom da tokom septembra ponudi Beograđanima popularne komedije.
Tekst i režiju potpisuje komada „Zašto i kako ubiti muža“ potpisuje Rade Vukotić, a u predstavi igraju Nataša Aksentijević i Peđa Damjanović. Svake subote na programu će biti novi sadržaj, pa tako slede „Cacijevi spomenari“, „Spozoruša“ i „Komedija zabune“. Broj mesta je ograničen u skladu sa epidemiološkim merama, ulaz je besplatan, ali se prethodno moraju nabaviti karte u „Božidarcu“.
Preporučujemo
DVA GLUMCA I "ŠTA ĆEMO SAD": Festival duodrame u Topoli počinje beogradskom predstavom
03. 09. 2020. u 16:56
PASKALjEVIĆU "ŽIKA PAVLOVIĆ": Velika mi je čast, učio sam iz njegovih dela
02. 09. 2020. u 17:52
OČUVANjE USMENIH TRADICIJA: Održana sedma stručna konferencija Kazan Kult u Kladovu
02. 09. 2020. u 15:48
SLIKA NAŠE REALNOSTI: Kaleidoskop kulture od 4. septembra do 9. oktobra u Novom Sadu
02. 09. 2020. u 19:54
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)
FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".
11. 03. 2026. u 16:26
HAOS U CRNOGORSKOM PARLAMENTU: Prekinuta sednica, poslanici DPS-a opkolili sto predsedavajućeg
SEDNICA Skupštine Crne Gore prekinuta je danas nakon što je predsedavajući u tom momentu potpredsednik parlamneta Boris Pejović (PES) oduzeo reč poslanici opozicione Demokratske partije socijalista Aleksandri Vuković Kuč.
11. 03. 2026. u 17:06
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (0)