"VRŠAC JE I TVOJ I MOJ": Potresno - Sin Rade Đuričin poslao poslednju poruku majci (FOTO)

Jelena Baljak

07. 09. 2024. u 19:48

GLUMICA Rada Đuričin, koja je danas sahranjena na Gradskom groblju u rodnom Vršcu, imala je samo jednog sina – Radana Popovića, inače veoma traženog snimatelja filmova u Holivudu.

ВРШАЦ ЈЕ И ТВОЈ И МОЈ: Потресно - Син Раде Ђуричин послао последњу поруку мајци (ФОТО)

Foto: J. J. Baljak

On se, sve vreme se držeći za ruke sa suprugom Draganom, danas oprostio od majke, najpre na malom događaju „Poslednji pozdrav Radi“ u Narodnom pozorištu „Sterija“, a potom i na groblju.

Upisao se i u knjigu utisaka, koju je NP „Sterija“ otvorilo još u petak.

Foto: J. J. Baljak

 

Na jednu stranicu je zalepio sliku svoje majke iz mlađih dana i napisao:

-Mamice moja najmilija, voooolim te! Pokušavam da te volim više od Vršca, ali to je tako teško. Vršac je i tvoj i moj.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".

11. 03. 2026. u 16:26

Komentari (0)

SVET JE ZAPANJEN! Niko ne može da veruje šta je Rus uradio u Srbiji! (VIDEO)