MOZAK EKIPE VELJE NEVOLJE: Završio policijsku akademiju, znanje iskoristio u kriminalu, a LJepoju namamio u fatalnu klopku (VIDEO)
JEDAN od onih koji su učestvovali u brutalnom ubistvu Milana Ljepoje je, kako se sumnja, Dejan Tošić, najbliži saradnik Veljka Belivuka i Marka Miljkovića.
Foto: Printskrin
On je, preko Nišlije Miljana Andrića zvanog Kuzman, kako se sumnja, namamio Ljepoju na sastanak sa Belivukom.
- Tošić je jedan od Belivukovih najodanijih vojnika, fizički spreman, a kako se sumnja učestvovao je i u uklanjanju dokaza zločina - kaže naš sagovornk.
- On je završio policijsku akademiju, ali nikada nije radio u MUP Srbije. Svoje akademsko znanje iskoristio je u kriminalu.
Podsećamo, na snimku koji je zaprepastio srpsku javnost, a koji su načinile bezbednosne službe vidi se trenutak kada u ovu kuću u vikend naselju Bećarev breg ulazi nekadašnji "pink panter" Milan Ljepoja.
- Tamo je, kako se sumnja i ubijen - navodi izvor "Novosti". - Njegova odeća je spaljena. Telo je raskomadano i izneto u sportskim torbama.
POKOLj RUSA KOD POKROVSKA, OBJAVLjENI SNIMCI: Krenuli u napad pod okriljem magle, poginulo oko 90 vojnika (VIDEO)
UKRAJINSKE snage odbile su velike ruske napade u jednom danu u pravcu Pokrovska, u Donjeckoj oblasti, usmrtivši oko 90 ruskih vojnika, javlja Kijev post.
01. 02. 2026. u 16:56
"ANUŠKA JE VEĆ PROLILA ULjE..." Medvedev: Zelenski je osuđen na propast
ŠEF kijevskog režima Vladimir Zelenski je osuđen na propast, izjavio je zamenik predsednika Saveta bezbednosti Ruske Federacije Dmitrij Medvedev medijima.
01. 02. 2026. u 14:56
"UBIĆU SE, HOROR!" Marija otkrila dugo čuvanu tajnu: "Rođena sam bez..."
"JA ću da se ubijem, znači horor!"
01. 02. 2026. u 09:13
Komentari (0)