NOVI DETALJI: Evo šta će biti sa Veljinom "Šilerovom"
06. 02. 2021. u 10:00
POLICIJA je u petak nastavila da hapsi najbliže saradnike Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, za koje postoji sumnja da su vođe nove organizovane kriminalne grupe, kojoj se na teret stavljaju najteža krivična dela.
Do 2014 su ziveli u prcvarama nisu imali nista,imaju slike na googlu maps sta su posedovali obojica.Pitam se dali su dobili dozvole za zidanje ili su opstinarima pretili ili davali pare da se prave ludi.
Povezane vesti
VELJA NEVOLJA ZIDAO "MALU ŠILEROVU": Ekskluzivne fotografije - "Novosti" ispred kuća vođa novog klana usred Zvezdare (FOTO)
KAO po ugledu na zloglasni "zemunski klan" i Belivuk je u beogradskom naselju Zvezdara krenuo da zida svoju "tvrđavu".
04. 02. 2021. u 20:03
NOVOSTI SAZNAJU: Uhapšen saradnik Velje Nevolje, u trenutku hapšenja bio u društvu dva državna tužioca Tome Zorića i Milice LJubičić
DANAS je u Pančevu u društvu dva državna tužioca, uhapšen Miloš Đukanović iz Pančeva, navijač Partizana blizak Velji Nevolji.
05. 02. 2021. u 15:59
VELJA NEVOLJA STIGAO NA SASLUŠANJE! Policijski konvoj ga dovezao u Specijalni sud, Belivuk danas pred tužiocem (FOTO)
VELjKO Belivuk, zvani Velja Nevolja, koji je juče uhapšen u velikoj akciji policije i BIA stigao je u prostorije Tužilaštva za organizovani kriminal u zgradi Specijalnog suda u Beogradu.
05. 02. 2021. u 14:11
VELJA NEVOLJA STOJI IZA UBISTVA VOĐE "PINK PANTERA"? Otišao je da kupi auto i nestao bez traga, bio je poznat po spektakularnim pljačkama
VELjKO Belivuk, poznatiji kao Velja Nevolja sumnjiči se za učešće u dva ubistva - navijača Crvene Zvezde Zdravka Radojevića i bivšeg šefa "Pink Pantera" Milana Ljepoja!
05. 02. 2021. u 12:45
AKCIJA PROTIV VELJINE GRUPE JE SAMO POČETAK: Policija nastavlja da radi na prikupljanju dokaza, niko nije jači od države
VRŠILAC dužnosti načelnika Službe za borbu protiv organizovanog kriminala Ministarstva unutrašnjih poslova Ninoslav Cmolić izjavio je danas da će policija nastaviti dalji rad na prikupljanju dokaza protiv organizovane kriminalne grupe koju je predvodio Veljko Belivuk, ali i svih drugih kriminalnih grupa koje ugrožavaju bezbednost građana.
05. 02. 2021. u 11:07
Najnovije iz rubrike
U SURČINU ZAPLENJENO OKO 100 KILA MARIHUANE: Droga upakovana u 10 kutija
U SARADNjI Višeg javnog tužilaštva u Beogradu i Uprave kriminalističke policije MUP RS u Surčinu je zaplenjeno oko 100 kilograma marihuane i automobil.
24. 01. 2026. u 16:53
BRUTALNO UDARAO PESNICAMA U GLAVU TRUDNU SUPRUGU: Uhapšen muškarac u Obrenovcu zbog porodičnog nasilja
POLICIJA u Obrenovcu je u četvrtak uhapsila L. M. (27), zbog osnovane sumnje da je počinio krivično delo nasilje u porodici.
24. 01. 2026. u 16:12
PITALI GA ZA KOGA NAVIJA, PA GA NAPALI: Mladić (21) drvenim palicama brutalno pretučen u Jakovu
MLADIĆ F. P. (21) zadobio je teške telesne povrede u brutalnom napadu koji se dogodio u četvrtak uveče ispred jedne kladionice u beogradskom naselju Jakovo.
24. 01. 2026. u 14:42
UHAPŠEN NASILNIK IZ SAČEKUŠE U SURČINU: Pretukli mladića u sačekuši
POLICAJCI u Beogradu uhapsili su M. V. (22) zbog sumnje da je 17. januara u Surčinu, zajedno sa još dvojicom saučesnika, brutalno pretukao L. V. (25) nanevši mu teške telesne povrede.
24. 01. 2026. u 12:15
VOZIO SKORO 240 KILOMETARA NA ČAS: Zadržan vozač "mercedesa" zbog nasilničke vožnje
PRIPADNICI Odeljenja saobraćajne policije Policijske uprave u Subotici, u saradnji sa pripadnicima Uprave saobraćajne policije, u Subotici su zaustavili tridesetdevetogodišnjeg vozača A. J. zbog učinjenih prekršaja nasilničke vožnje.
24. 01. 2026. u 10:47
Komentari (2)