PRVI SNIMCI SA MESTA UŽASA NA ZVEZDARI: Ovo je kuća u kojoj je pronađeno telo baka Coke (FOTO/VIDEO)
STOJANKA Stojanović (72), u javnosti poznata kao baka Coka, pronađena je danas mrtva u svojoj kući na Zvezdari.
Foto: M. S.
Baka Coka je, kako se pretpostavlja, zarila sebi nož u grudi.
Njeno telo je pronađeno sa nožem zabodenim u grudi, a pored tela je pronađeno oproštajno pismo.
Istraga je u toku.
Baba Coka je u septembru 2018. godine ubila iz pištolja investitora koji joj je navodno u više navrata pretio i ucenjivao da mu proda plac i kuću na Zvezdari gde je hteo da gradi, na šta ona nije pristala.
Ekipa "Novosti" se nalazi na licu mesta, odakle možete videti prve snimke.
TRAMP HITNO POZVAO PUTINA: Razgovor trajao sat vremena
RUSKI predsednik Vladimir Putin razgovarao je telefonom sa američkim kolegom Donaldom Trampom.
09. 03. 2026. u 20:34
ŠOK ISTRAGA AMERIKANACA: Evo ko je gađao iransku školu u kojoj su poginule devojčice
AMERIČKI vojni istražitelji veruju da je verovatno da su američke snage odgovorne za napad na iransku školu za devojčice u kojem je u subotu poginulo više desetina dece, ali još nisu doneli konačan zaključak niti su završili istragu, rekli su za Rojters dvojica američkih zvaničnika.
06. 03. 2026. u 08:23
NOVI EKSPLICITNI SNIMCI MIRJANE PAJKOVIĆ: Policija sumnja KO je na snimku, drugi muškarac - odmah saslušana
RANIJE je objavljen i video za koji je deo medija napisao da je snimljen u prostorijama Vlade. Tim povodom oglasili su se iz Vlade Crne Gore, i demantovali te navode.
07. 03. 2026. u 22:55 >> 23:05
Komentari (0)