ZAPLENJENO VIŠE OD 25 KILOGRAMA DROGE: U dve akcije policije uhapšene dve osobe (FOTO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu, u dve odvojene akcije, zaplenili su više od 25 kilograma droge i uhapsili dve osobe zbog postojanja osnova sumnje da su izvršile krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.
MUP SRBIJE
Beogradska policija je, u saradnji sa novosadskim kolegama, prilikom pretresa kuće u Baču, u kojoj boravi osumnjičeni P. B. (1988), pronašla oko 25 kilograma marihuane.
Osumnjičenom P. B. je određeno zadržavanje do 48 sati i on će, uz krivičnu prijavu, biti priveden Višem javnom tužilaštvu u Novom Sadu.
MUP SRBIJE
U drugoj akciji, u Obrenovcu, policija je zaplenila oko 200 grama heroina i uhapsila D. D. (1981).
MUP SRBIJE
Prilikom zaustavljanja, osumnjičeni je odbacio kesu sa heroinom, koju je policija odmah pronašla, a u njegovom stanu pronađena je i manja količina ove droge.
Osumnjičenom D. D. je određeno zadržavanje do 48 sati i on će, uz krivičnu prijavu, biti priveden Višem javnom tužilaštvu u Beogradu.
Preporučujemo
OSUMNjIČEN DA JE SILOVAO ĆERKU Janošik (43) će biti saslušan danas u Zrenjaninu
04. 11. 2020. u 05:00
NAGLI PORAST BROJA PREMINULIH: U Španiji 368 smrtnih slučajeva od virusa korona
06. 11. 2020. u 08:12
FICO ŠOKIRAN PONAŠANjEM TRAMPA: Vidno uznemiren susretom alarmirao Evropu
SLOVAČKI premijer Robert Fico rekao je liderima Evropske unije na samitu prošle nedelje da ga je "šokiralo" raspoloženje predsednika Sjedinjenih Američkih Država Donalda Trampa tokom njihovog sastanka u Mar-a-Lagu, izjavilo je više evropskih diplomata, objavio je danas briselski Politiko.
28. 01. 2026. u 07:48
VOJSKA NA ULICAMA PEKINGA Kina u fazi unutrašnjeg obračuna: Hapšenja u vrhu armije za izdaju u korist SAD (VIDEO)
KINA se suočava sa jednim od najtežih trenutaka unutrašnje političko-bezbednosne nestabilnosti u poslednjoj deceniji.
28. 01. 2026. u 07:00
GRAD NA RUBU PONORA: Klizišta odnela zemljište ispod kuća na Siciliji - snimci su JEZIVI (VIDEO/FOTO)
KATASTROFALNO nevreme koje je pogodilo jug Italije izazvalo je nezapamćenu štetu, a najkritičnije je na Siciliji, gde se u gradu Nišemiju urušio čak četiri kilometra dug deo litice. Zbog klizišta je više od hiljadu ljudi hitno evakuisano, jer je klizište bukvalno odnelo zemlju ispod kuća.
27. 01. 2026. u 11:26
Komentari (0)