MUČNA ISPOVEST IGORA IZ JAGODINE KOJI JE ZVERSKI TORTURISAN: Optužila me da sam ljubavnik njenog muža, sekla mi polni organ
VEZALI su me, maltretirali, sekli i mokrili po meni, pretili su mi smrću, kaže Igor S., kog su oteli Darija C. V. i njen prijatelj Dragan K.
Foto: Arhiva
Oteli su me iz kuće, maltretirali i terali da priznam da sam bio u ljubavnoj vezi s Darijinim mužem! Mokrili su po meni, hteli su da mi iseku polni organ, a isekli su me po telu!
Ovo za Kurir kaže Igor S. (37) iz okoline Jagodine, koji je pretrpeo pravu torturu pre nekoliko dana, kada ga je otela Darija C. V. (40) i njen prijatelj Dragan K. (43). Naime, žena je sumnjala da je Igor navodno bio u seksualnoj vezi s njenim suprugom, a ovo dvoje uhapšeni su zbog sumnje da su oteli nesrećnog čoveka, odveli ga u kuću u kojoj su ga tukli, vezivali i sekli nožem.
- Upali su u kuću i izvukli me napolje, pa su me odveli u neku kuću. Tu je počela neviđena tortura, tokom koje su sve vreme tražili od mene da priznam da sam s Darijinim mužem bio u vezi.
Iako sam homoseksualac, tvrdio sam da nemam nikakve veze s njenim mužem, koji je inače Španac, i da sam ga samo dva puta slučajno sreo.
Oni su insistirali da sve priznam kako bi Darija dobila dvoje dece koje u braku ima sa suprugom. Naime, oni vode spor, pa su im deca oduzeta - priča nesrećni Igor.
- Kako sam sve vreme odbijao da priznam, oni su počeli da me zverski muče. Vezali su me i okrenuli naopačke. Tukli su me, sekli su me, mokrili po meni, sekli su mi kožicu na polnom organu i pretili su da će ga iseći. Kako je stravična tortura stajala satima, na kraju sam priznao da smo bili intimni, a oni su sve to snimili mobilnim telefonom. Uplašio sam se da će me ubiti, pa sam zato priznao! I dalje sam u šoku, plašim se za svoj život, ni sam ne mogu da verujem šta mi se sve desilo - kaže za Kurir oteti muškarac.
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
"STIGLI SRPSKI HULIGANI!" Austrijska policija plaši građane po ulicama Graca zbog navijača Zvezde
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč austrijska policija je uradila nešto nesvakidašnje.
11. 12. 2025. u 16:15
Komentari (1)