HOROR U ALEKSINCU: Majka podvodila ćerku (13), uhapšena četvorica klijenata - devojčica sama prijavila zlostavljanje!
B.J. (48) iz okoline Aleksinca uhapšena je zbog trgovine ljudima jer je, kako se sumnja dve godine prisiljavala na prostituciju sada trinaestogodišnju ćerkicu.
Foto: Depositphotos
Zbog istog krivičnog dela slobode su lišeni i S.S. (57), K.M. (26), N.Š. (46) i P.A. (40), koji su koristili seksualne usluge devojčice što im je majka naplaćivala.
Kako se saznaje, detetov pakao počeo je kada je imala samo dvanaest godina jer je majka odlučila da je podvodi muškarcima za novac.
B.J. je „klijente“ nalazila među svojim poznanicima, i dovodila ih u kuću. Osim u selu kod Aleksinca, seksualne susrete je dogovarala i u jednoj kući u Nišu. Usluge je naplaćivala zavisno do procene, od hiljadu do tri hiljade dinara. Takođe, od ćerkinih mušterija je tražila da im kupuju hranu ili drva - navode izvori upoznti sa ovim slučajem.
Međutim, kako se saznaje, devojčici je dosadilo zlostavljanje pa je telefonom obavestila policiju pa su njena majka i muškarci koji su je iskorišćavali, uhapšeni.
Oni su saslušani pred Višim javnim tužilaštvom a sudija za prethodni postupak Višeg suda u Nišu je i majci i četvorici muškaraca odredio pritvor do 30 dana.
(Telegraf)
Preporučujemo
UŽAS KOD BOGATIĆA: Očuh osumnjičen da je silovao pastorku (12), uhvaćen tokom bekstva
23. 08. 2020. u 09:02 >> 09:36
FICO ŠOKIRAN PONAŠANjEM TRAMPA: Vidno uznemiren susretom alarmirao Evropu
SLOVAČKI premijer Robert Fico rekao je liderima Evropske unije na samitu prošle nedelje da ga je "šokiralo" raspoloženje predsednika Sjedinjenih Američkih Država Donalda Trampa tokom njihovog sastanka u Mar-a-Lagu, izjavilo je više evropskih diplomata, objavio je danas briselski Politiko.
28. 01. 2026. u 07:48
VOJSKA NA ULICAMA PEKINGA Kina u fazi unutrašnjeg obračuna: Hapšenja u vrhu armije za izdaju u korist SAD (VIDEO)
KINA se suočava sa jednim od najtežih trenutaka unutrašnje političko-bezbednosne nestabilnosti u poslednjoj deceniji.
28. 01. 2026. u 07:00
SADA JE SVE OTKRIVENO! Evo zbog čega Dušan Mandić nije bio na prijemu kod Vučića
Vaterpolo reprezentacija Srbije osvojila je u zlatnu medalju na Evropskom prvenstvu u Beogradu pošto je u nedelju u finalu pobedila Mađarsku 10:7, međutim mnogi nisu znali sa kakvim problemima se nosio selektor Uroš Stevanović.
28. 01. 2026. u 12:38
Komentari (3)