HAPŠENJE U ČAČKU: Prodavao amfetamin
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Čačku uhapsili su I. M. (35) iz Čačka, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćena proizvodnja i prodaja opojnih droga.
Foto: Depositphotos
Sumnja se da je I. M. prodao tridesetosmogodišnjem muškarcu iz Novog Pazara oko 55 grama amfetamina, koji je policija pronašla kod njega.
Prilikom pretresa stana i drugih prostorija koje koristi I. M. pronađeno je još oko 18 grama amfetamina i vagica za precizno merenje.
Po nalogu višeg javnog tužioca, I. M. je određeno zadržavanje do 48 sati, dok je protiv tridesetosmogodišnjeg muškarca podneta krivična prijava zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćeno držanje opojnih droga.
Preporučujemo
HAPŠENjE U PRIJEPOLjU: Na autobuskoj stanici u rancu pronašli amfetamin
17. 07. 2020. u 15:43
„PAO“ DILER U KRALjEVU: Prilikom hapšenja policija mu pronašla kokain
24. 07. 2020. u 14:16
U ŠAPCU UHAPŠEN DRŽAVLjANIN BIH: Uhvaćen sa drogom i lažnim dozvolama
24. 07. 2020. u 13:11
HRVATI "VELIKI I JAKI" ŽALE SE CENTRALI NATO ZBOG SRPSKIH RAKETA: A ne smeta im vojni savez Zagreb-Tirana-Priština
PREMIJER Hrvatske Andrej Plenković rekao je danas, komentarišući to što Vojska Srbije raspolaže novom hipersoničnom kvazibalističkom raketom kineske proizvodnje CM-400, da će "razgovarati sa partnerima u NATO i upozoriti ih na takvo naoružanje".
12. 03. 2026. u 19:25
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
Miroslav 33 godine živi pod zemljom, bez struje i vode: Humanitarac podelio priču koja je rasplakala mnoge (VIDEO)
DEKA Miroslav iz sela Dvorska kod Krupnja već 33 godine živi u zemunici bez struje i vode, a njegov vapaj za pomoć dirnuo je humanitarca Marka Nikolića.
14. 03. 2026. u 11:54
Komentari (0)