Ovo je fotografija likvidiranog Albanca, ubice srpskog policajca (FOTO)

Biljana Ristivojević

19. 07. 2024. u 14:11

FATON Hajrizi likvidiran je u akciji Specijalne antiterorističke jedinice.

Ово је фотографија ликвидираног Албанца, убице српског полицајца (ФОТО)

Foto: Novosti

Hajrizi je ubio srpskog policajca Nikolu Krsmanovića, a ranio Vjekoslava Ilića, koji su zaustavili automobil u kojem se on nalazio.

Foto: Novosti

Hajrizi je, prema prvim informacijama, pokušao da pređe Drinu i pobegne u BiH, ali u tome nije uspeo, pa se sakrio u napušteni fabrički kompleks, gde se godinama unazad kriju migranti iz Preševa, koji čekaju "vezu" za beg preko Drine.

(Informer)

BONUS VIDEO: NOVOSTI U LOZNICI: Mesto na kom je Albanac ubio srpskog policajca

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (3)

Nova oprema za školu, bolji uslovi za talente: Fondacija Mozzart verna podrška obrazovanju