STRAŠNA NESREĆA U GORNJEM MILANOVCU: Poginula dvojica mladića

DVA mladića su noćas, oko 2 sata, nastradala u teškoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila na raskrsnici Kursuline i Ulice Miloša Velikog u Gornjem Milanovcu.

СТРАШНА НЕСРЕЋА У ГОРЊЕМ МИЛАНОВЦУ: Погинула двојица младића

Foto: Printskrin

Prema nezvaničnim informacijama, u udesu u kojem su učestvovala dva vozila na licu mesta nastradali su mladići 2000. i 2001. godište.

Do udesa je došlo zbog nepoštovanja znaka za obavezno zaustavljanje i neprilagođene brzine.

Na licu mesta dva mladića su podlegla povredama. Jedan vozač je zadržan, zbog neprilagođene brzine, navodi GMinfo.rs

BONUS VIDEO: PRIČE IZ HRONIKE: Davor Marković o pomoru ptica kod Kikinde

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

AMERIKANCI BRUJE: Vučić najavio kupovinu HQ-9, Srbija bi mogla da ima najmoćniji PVO sistem u Evropi!

AMERIKANCI BRUJE: Vučić najavio kupovinu HQ-9, Srbija bi mogla da ima najmoćniji PVO sistem u Evropi!

PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić izjavio je juče, tokom prikaza novih i modernizovanih sredstava i sistema Vojske Srbije na vojnom aerodromu u Batajnici, da će Srbija nabaviti kineski protivvazduhoplovni sistem dugog dometa HQ-9, koji zapadni vojni analitičari ocenjuju kao pandan ruskom S-300, dok pojedine analize njegove sposobnosti porede i sa sistemom S-400.

29. 06. 2026. u 15:26 >> 15:52

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.

24. 06. 2026. u 18:41

Komentari (0)

Kako je Kalenić pijaca izabrana među najlepše na svetu?