"NENO NE IDI, ANĐELE, TAMO TREBA JA DA IDEM": Jecaji majke Nevene, na groblju u Grockoj sahranjena žrtva pomahnitalog supruga - policajca
NEVENA Bekić (20), koju je prošle nedelje ubio muž policajac Đorđe P. (28) sahranjena je danas na groblju u Grockoj.
Foto: Društvene mreže
Povorka porodice i prijatelja je ispratila mladu devojku na večni počinak, a majka je na sahrani održala potresan govor nakon kojeg se grobljem promolio plač.
- Sine moj, gde ideš, Neno moja ne idi...Ljubi te majka, tamo ja treba da idem a ne ti. Zauvek ćemo te voleti. U meni se rodila lavica, ovaj tragičan događaj se ne bi odigrao da sam i rekla par reči, znam verovala si mu, a ja sam verovala tebi.. Anđele moj - pričala je kroz suze neutešna majka Ivana.
Na groblju se okupio veliki broj ljudi koji su došli da se oproste od mlade Nevene, koju je hicima iz pištolja usmrtio suprug policajac Đorđe P., a zatim je presudio sebi.
- Svake noći ću se moliti da budeš spokojna, da pronađeš mir, znam da ćeš tamo biti mnogo srećnija, znam da ćeš čekati mene i tatu kada dođe vreme za to.. Volimo te najviše - neutešno je kroz jecaje govorila majka.
Baka ubijene devojke nije mogla da se smiri od plakanja za svojom unukom.
Sahranu su obeležile potresne scene Neveninih najbližih koji nisu mogli da sakriju suze i bol.
Podsetimo, Đorđe je svoju suprugu Nevenu ubio u petak uveče u kući u Grockoj, a zatim je izvršio samoubistvo. Navodno, on je presudio devojci jer je htela da ga ostavi. Đorđe je radio kao policajac u PS Grocka, a mladi par se prošle godine venčao.
Kako je majka Nevene ranije ispričala, devojka je pokušala da se rastavi od Đorđa ranije ove godine, ali joj je on i tada pretio, kada je 20. januara potegao pištolj na nju.
BONUS VIDEO - UŽASAN PORODIČNI ZLOČIN U GROCKOJ: Mladi policajac ubio suprugu, pa presudio sebi
(Blic)
Preporučujemo
MLADI POLICAJAC UBIO SUPRUGU, PA SEBE: Detalji zločina u Grockoj, oglasio se MUP
10. 02. 2023. u 18:51
ZAKON O ANEKSIJI GRENLANDA PREDAT KONGRESU: "Dodeliti mu status savezne države SAD"
AMERIČKI republikanski kongresmen Rendi Fajn podneo je predlog zakona koji predviđa „aneksiju i dodelu statusa savezne države“ Grenlandu u okviru Sjedinjenih Američkih Država, navodi se u saopštenju koje je objavio zakonodavac.
12. 01. 2026. u 21:16
OVO JE GLAVNI UDARAC ZA NATO I KIJEV: U napadu „orešnikom“ uništena fabrika od velikog značaja (VIDEO)
NAPAD „orešnikom“ onesposobio je Lavovsku državnu fabriku za popravku aviona, saopštilo je Ministarstvo odbrane Rusije.
12. 01. 2026. u 15:27
SKRIVENA PRETNjA IZ VOJNE BAZE: Tajni grad veličine 100 Moskvi na Grenlandu - duboko ispod ledenog pokrivača
NAUČNICI upozoravaju na ozbiljan ekološki rizik od napuštene američke vojne baze Kamp Senčuri, poznate kao „grad pod ledom“, koju je slučajno ponovo otkrio NASA-in radar 2024. godine duboko ispod ledenog pokrivača Grenlanda.
10. 01. 2026. u 15:43
Komentari (0)