UŽAS U BERLINU: Policija upucala mladića (23) sa KiM koji je sekirom ubio devojku iz Ukrajine
POLICIJA u Berlinu ubila je danas prilikom hapšenja muškarca (23) sa Kosova i Metohija koga je prethodno pokušala da uhapsi zbog sumnje da je sekirom usmrtio ženu iz Ukrajine.
Foto: Shutterstock/Ilustracija
Zločin se dogodio u nedelju rano ujutru na devetom spratu stambene zgrade.
- U nedelju oko 7.40 sati ujutro u berlinskoj četvrti Lihtenberg dogodilo se ubistvo - rekao je portparol policije Martin Dams.
Dodaje da su prve sumnje da je do ozbiljnog incidenta došlo nakon svađe para koji je živeo na devetom spratu.
- Kada su hitne službe stigle, muškarac je ženu udario sekirom, a onda su policajci upotrebili vatreno oružje - navela je policija u saopštenju.
Dams je naglasio da je u trenutku kad je policija stigla muškarac nasmrt pretukao Ukrajinku.
Prema rečima svedoka muž i žena su se svađali pre incidenta. Poznato je da je žena iz Ukrajine imala 27 godina.
(Kosovo online)
Preporučujemo
DETALjI PORODIČNE DRAME U ĆUPRIJI: Vukašin silom ušao u kuću, sin ga dočekao sekirom
04. 09. 2022. u 21:28
DRAMA U PORODIČNOJ KUĆI U ĆUPRIJI: Sin napao oca sekirom - dva puta ga udario u glavu
04. 09. 2022. u 15:29
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
AMERIKANCI BRUJE: Vučić najavio kupovinu HQ-9, Srbija bi mogla da ima najmoćniji PVO sistem u Evropi!
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić izjavio je juče, tokom prikaza novih i modernizovanih sredstava i sistema Vojske Srbije na vojnom aerodromu u Batajnici, da će Srbija nabaviti kineski protivvazduhoplovni sistem dugog dometa HQ-9, koji zapadni vojni analitičari ocenjuju kao pandan ruskom S-300, dok pojedine analize njegove sposobnosti porede i sa sistemom S-400.
29. 06. 2026. u 15:26 >> 15:52
UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum
KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.
24. 06. 2026. u 18:41
JEZIV SNIMAK IZ HRVATSKE, DEVOJKE VIKALE: "Ne u autobus, ne!"
DRUŠTVENIM mrežama kruži snimak koji prikazuje zabrinjavajuću vožnju vozača kamiona.
30. 06. 2026. u 11:05
Komentari (1)