ZAGRLJAJ PRE POČETKA SUĐENJA: Anđela Jovanović stigla na ročište, koleginice joj pružaju podršku (FOTO/VIDEO)
ZA DANAS je zakazan početak ročišta po tužbi glumca Branislava Lečića, koju je podneo protiv svoje mlađe koleginice Anđele Jovanović. Pred Prvim osnovnim sudom u Beogradu okupio se veliki broj kolega Anđele Jovanović koji su čak i po kiši došli javno da joj pruže podršku.
Foto: D. Milovanović
Među brojnim kolegama su Borka Tomović, Iva Ilinčić, Mirjana Karanović, Miona Marković, Tamara Krcunović, Đorđe Stojković, Nina Janković, Andrijana Oliverić.
Glumice koje su došle da podrže Anđelu su se rasplakale pre početka suđenja, zagrlile su je, a onda je ona ušla u zgradu suda.
Preporučujemo
GLUMCI PRED SUDOM: Počinje suđenje po tužbi Branislava Lečića protiv Anđele Jovanović
06. 03. 2024. u 07:53
"NADAMO SE DA ĆE OSTATI U SKLADIŠTU" Hrvatski ministar u panici zbog najnovijih raketa: Vučićeva Srbija i snaga naše vojske jedina tema!
SRBIJA predsednika Aleksandra Vučića i snaga naše vojske, koja je Vučićevim zalaganjem podignuta iz pepela, jedina je tema u Hrvatskoj!
10. 03. 2026. u 18:10
ŠOK ISTRAGA AMERIKANACA: Evo ko je gađao iransku školu u kojoj su poginule devojčice
AMERIČKI vojni istražitelji veruju da je verovatno da su američke snage odgovorne za napad na iransku školu za devojčice u kojem je u subotu poginulo više desetina dece, ali još nisu doneli konačan zaključak niti su završili istragu, rekli su za Rojters dvojica američkih zvaničnika.
06. 03. 2026. u 08:23
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (0)