MUŽ PRETUKAO ŽENU: Supružnici se posvađali - strašno nasilje u Barajevu
PRIPADNICI Policijske stanice Barajevo su u subotu, 13. decembra, uhapsili muškarca M.Ž. (35) zbog sumnje da je izvršio nasilje u porodici.
Foto SK
Do incidenta je došlo nakon svađe između M.Ž. i njegove bivše supruge N.J. (30), tokom koje je osumnjičeni ženi zadao više udaraca po telu.
Povređenoj ženi je ukazana lekarska pomoć u Domu zdravlja u Barajevu.
- Nakon pregleda i ukazane pomoći, pacijentkinji N.J. su konstatovane lake telesne povrede - saopšteno je nezvanično.
Osumnjičenom M.Ž. je određeno zadržavanje do 48 sati i protiv njega je podneta prijava za krivično delo nasilje u porodici.
Slučaj preuzima Osnovno javno tužilaštvo u Mladenovcu, koje će voditi dalju istragu i odlučivati o daljim zakonskim merama protiv osumnjičenog.
(Telegraf)
BONUS VIDEO - EKSPLOZIJA U SURČINU: Aktivirana ručna bomba u kući, stradao muškarac
Preporučujemo
PRVI SNIMCI NAKON EKSPLOZIJE U SURČINU: Policija na licu mesta (VIDEO)
12. 12. 2025. u 12:21
DEVOJČICA PALA SA TREĆEG SPRATA U RAKOVICI: Hitno prevezena u bolnicu
11. 12. 2025. u 16:49
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
KLANICA U KONSTANTINOVKI: Ukrajinci beže, Rusi jurišaju sa isukanim bajonetima
KOMANDANT bataljona je izjavio da ukrajinske oružane snage izbegavaju borbu lakog oružja u Konstantinovki. Prema njegovim rečima, tokom čišćenja naselja, ukrajinski vojnici pokušavaju da izbegnu blisku borbu, jer su inferiorni u odnosu na ruske jedinice u vatrenim obračunima.
01. 07. 2026. u 15:48 >> 15:55
ZELENSKI ODLAZI U ISTORIJU? Ovaj čovek ulazi u trku za predsednika Ukrajine
VALERIJ Zalužni, bivši vrhovni komandant i trenutni ukrajinski ambasador u Ujedinjenom Kraljevstvu, rekao je sadašnjem predsedniku zemlje, Volodimiru Zelenskom, da namerava da postane novi predsednik Ukrajine.
01. 07. 2026. u 15:45
JEZIV SNIMAK IZ HRVATSKE, DEVOJKE VIKALE: "Ne u autobus, ne!"
DRUŠTVENIM mrežama kruži snimak koji prikazuje zabrinjavajuću vožnju vozača kamiona.
30. 06. 2026. u 11:05
Komentari (0)