ŽENA STRADALA U POŽARU: Tragedija u Iđošu kod Kikinde
U požaru koji se danas dogodio u porodičnoj kući u Iđošu kod Kikinde smrtno je stradala starija žena, čije je telo pronađeno u sobi koja je bila u plamenu.
Foto Rada Šegrt
Leš ženske osobe pronašle su ekipe vatrogasaca i policije koje su po pozivu izašle na teren, potvrđeno nam je u Policijskoj upravi u Kikindi. Nesreća je policiji prijavljena dvadesetak minuta iza podne.
- Požar je izbio u porodičnoj kući u Ulici Milivoja Omorca, gde su pripadnici Vatrogasne jedinice izašli na intervenciju sa dva vozila. Kuća je površine oko 70 metara kvadratnih, a u sobi u kojoj je izbio plamen, površine oko devet kvadrata, pronađeno je beživotno telo starije ženske osobe. Pretposatvlja se da je stradala žena koja je tu živela. Više javno tužilaštvo iz Zrenjanina naložilo je obdukciju tela stradale – rečeno nam je u kikindskoj policiji.
Kako saznajemo, telo žene je prebačeno na sudsko-medicinsku obdukciju u Centar za sudsku medicinu u Novi Sad, a policija i drugi istražni organi ispituju okolnosti ove tragedije. Još nije poznato šta je uzrok nastanka požara. Kako saznajemo, žena je u kući živela sama, a rodbina ju je povremeno obilazila. Vatrogasci su brzo lokalizovali požar.
Preporučujemo
ZABRANjENE POSETE U BOLNICI U KIKINDI: Sezonski grip sprečava da rodbina obiđe bolesnike
17. 12. 2024. u 11:48
VELIKO UPOZORENjE VUČIĆA: Za godinu i po dana suočićemo se sa velikim ratom, niko više ne želi da sluša drugu stranu
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas, na forumu "GLOBSEC BELTALKS: Beogradski ekonomski razgovori", da više nema racionalnosti u međunarodnoj politici i da se uskoro sprema veliki sukob.
09. 12. 2025. u 20:57
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)