KOMBI ZAVRŠIO U KANALU, STVARAJU SE GUŽVE: Saobraćajka u blizini Knjaževca (FOTO)

Дејана Калинић
Dejana Kalinić

21. 10. 2023. u 17:46

SAOBRAĆAJNA nesreća dogodila se ovog popodneva u naselju Vlaško Polje kod Knjaževca, kada je kombi sleteo sa kolovoza i upao u kanal pored puta.

КОМБИ ЗАВРШИО У КАНАЛУ, СТВАРАЈУ СЕ ГУЖВЕ: Саобраћајка у близини Књажевца (ФОТО)

Foto: Novosti

Kako se vidi na fotografijama objavljenim na instagram profilu "192_rs", prednji deo kombija je završio u kanalu, dok su zadnji točkovi i dalje na kolovozu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by 192.RS (@192_rs)

Kako prenose društvene mreže, na ovoj deonici se stvaraju zastoji iz pravca Mladenovca i pravca Beograda, preneo je Blic.

BONUS VIDEO: PLjAČKA U CENTRU BEOGRADA: Lopovi kradu i pred kamerama

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.

11. 12. 2025. u 16:22

Komentari (0)

DRŽI IM PREDAVANJE O MOMCIMA: Vujadin zapretio ćerkama - Mirka otkrila detalje iz porodičnog doma