OBORENA ŽENA DOK JE GURALA KOLICA: Nesreća na Autokomandi - vozač pobegao sa lica mesta
JEDNA žena pešak oborena je danas malo posle podneva u Oblakovskoj ulici na Savskom vencu, dok je gurala dečja kolica.
CK Požarevac
Vinovnik ove nezgode je pobegao i na ovom slučaju angažovana je i policija.
Žena je zbrinuta u Urgentnom centru, a beba, srećom, nije povređena.
Sumnja se da je ženu udario muškarac.
(Telegraf)
Preporučujemo
"ŠTA DA VAM KAŽEM" Laza je izbacio bivšu suprugu iz serije, Danica se oglasila
17. 10. 2023. u 16:29
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
VATRENO NA KRIMU: Ukrajina "odsekla" poluostrvo, mostovi sravnjeni - eksplozije i požari na vojnim i infrastrukturnim lokacijama
U NOĆNOM napadu dronovima izbio je požar u rafineriji nafte Afipski u ruskom Krasnodarskom kraju, strateškom energetskom pogonu koji je od početka rata česta meta napada.
11. 06. 2026. u 15:25
ŠEF NEMAČKE VOJSKE IZDAO DRAMATIČNO UPOZORENjE: Evo kada će nas Rusija napasti, moramo biti spremni za borbu
NEMAČKA mora da se pripremi za ruski napad do 2029. godine, ili čak i ranije, izjavio je šef nemačke vojske za Politiko.
11. 06. 2026. u 16:23
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)