DRAMA U BREZOVICI KOD UBA: Policiji prijavljeno da je dete upalo u bunar, izvukli devojku
IAKO je nadležnim službama prijavljeno da je u subotu oko 19 sati trogodišnje dete upalo u bunar u akciji spašavanja koja je usledio u mestu Brezovica kod Uba, utvrđeno je da je istina bila drugačija.
Foto: Profimedia/Ilustracija
U bunar koji se nalazi u dvorištu kuće, zapravo je upala ženska osoba M. S.(30).
U pomoć je momentalno pohitala patrola Policijske stanice Ub, Vatrogasno spasilačke jedinice, kao i Hitna pomoć iz Uba.
Uz pomoć meštana žena je izvađena iz bunara i prevežena u valjevsku bolnicu, gde je utvrđeno da nema povrede opasne po zivot. VJT Valjevo nije zahtevalo vršenje uviđaja.
(Alo)
BONUS VIDEO: DRAMATIČAN SNIMAK SPASAVANjA ŽENE NA DIVČIBARAMA - Izvlačili je 7 sati nakon što je pala u kanjon
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
AMERIKANCI BRUJE: Vučić najavio kupovinu HQ-9, Srbija bi mogla da ima najmoćniji PVO sistem u Evropi!
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić izjavio je juče, tokom prikaza novih i modernizovanih sredstava i sistema Vojske Srbije na vojnom aerodromu u Batajnici, da će Srbija nabaviti kineski protivvazduhoplovni sistem dugog dometa HQ-9, koji zapadni vojni analitičari ocenjuju kao pandan ruskom S-300, dok pojedine analize njegove sposobnosti porede i sa sistemom S-400.
29. 06. 2026. u 15:26 >> 15:52
UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum
KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.
24. 06. 2026. u 18:41
JEZIV SNIMAK IZ HRVATSKE, DEVOJKE VIKALE: "Ne u autobus, ne!"
DRUŠTVENIM mrežama kruži snimak koji prikazuje zabrinjavajuću vožnju vozača kamiona.
30. 06. 2026. u 11:05
Komentari (0)