OBRUŠILA SE ZEMLJA NA MUŠKARCA: Nesreća u blizini gradilišta kod Subotičke rampe u Novom Sadu
MUŠKARAC (51) povređen je danas pre podne oko 10 sati, u blizini gradilišta kod Subotičke rampe u Novom Sadu.
Foto D. N.
On je, kako nezvanično saznajemo, povređen kada se, pod još nepoznatim okolnostima, na njega obrušila zemlja, usled čega je zadobio višestruke povrede.
Prema rečima dr Zorana Krulja, portparola Zavoda za hitnu medicinsku pomoć, oni su poziv primili u 10.19 sati. Medicinska ekipa je odmah izašla na teren, gde su zatekli čoveka sa višestrukim povredama i odmah je prevezen u Urgentni centar Kliničkog centra Vojvodine na reanimaciju.
Preporučujemo
GODINA KUĆNOG ZATVORA: Osuđen bivši direktor Beogradske poslovne škole
13. 03. 2026. u 17:50
IMA POVREĐENIH U STRAVIČNOJ NESREĆI NA KRAGUJEVAČKOM PUTU: Lekari im se bore za život
13. 03. 2026. u 16:44
HRVATI "VELIKI I JAKI" ŽALE SE CENTRALI NATO ZBOG SRPSKIH RAKETA: A ne smeta im vojni savez Zagreb-Tirana-Priština
PREMIJER Hrvatske Andrej Plenković rekao je danas, komentarišući to što Vojska Srbije raspolaže novom hipersoničnom kvazibalističkom raketom kineske proizvodnje CM-400, da će "razgovarati sa partnerima u NATO i upozoriti ih na takvo naoružanje".
12. 03. 2026. u 19:25
GORI AMERIČKI NOSAČ AVIONA: Hitno se oglasila Centralna komanda SAD
DANAS je na američkom nosaču aviona USS Gerald R. Ford (CVN-78) izbio požar, koji je u međuvremenu ugašen.
12. 03. 2026. u 16:38
IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i "Iranci izađite na ulice"
SPEKULACIJE o navodnoj smrti izraelskog premijera Benjamina Netanijahua pojavile su se juče na društvenim mrežama, a preneo ih je hebrejski veb-sajt iranske novinske agencije Tasnim. Šta se s njim dogodilo - odgovor je stigao dan kasnije. Živ je i zdrav i kako poručuje na prvoj konferenciji od početka rata - spreman je da borbe privede kraju.
12. 03. 2026. u 22:29 >> 22:37
Komentari (0)