VELIKI POŽAR IZMEĐU KIKINDE I MOKRINA: Vatrena stihija zahvatila polja - vatrogasci je satima gase
VELIKI požar ovog popodneva zahvatio je žitorodna polja između Kikinde i Mokrina.
D. Ristić
U delu atara Brešće, vatra je buknula oko 15 časova. Izgorele su ovršene parcele, a vatra guta pšenicu koju je tek trebalo da požnju.
U gašenju učestvuju pripadnici Vatrogasno- spasilačkog bataljona. Na licu mesta su vatrogasci kompanije NIS, ali i poljoprivrednici i mehanizacija kompanije Romić.
Gašenje požara je još uvek u toku, a vatrogascima pomažu i traktori sa tanjiračama.
BONUS VIDEO:
SNIMAK POLICIJSKE AKCIJE U BEOGRADU: Uhapšeni makroi, pogledajte kako su im stavili lisice
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
NEOBJAŠNjEN FENOMEN: Stotine zmija dolaze istog datuma u pravoslavnu crkvu (VIDEO)
21. 06. 2022. u 19:32
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
MISTERIJA KOJA GODINAMA PROGANjA SRBIJU: Šta je majka pronašla na mestu gde je stradao njen sin?
FILIP Tomović imao je 17 godina kada je njegov život tragično prekinut, a slučaj njegove smrti godinama kasnije ostao je jedan od najpotresnijih događaja koji se povezuje sa pričama o delovanju satanističkih i okultnih grupa u Srbiji.
09. 07. 2026. u 13:29
NOVINARKA MARIJA NAĐENA MRTVA U AUTU: Kamere snimile poslednje trenutke
GRČKU je potresla vest o iznenadnoj smrti novinarke Marije Antonijanaki, koja je pronađena mrtva u svom automobilu u Iraklionu na Kritu.
06. 07. 2026. u 10:26
"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava
AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.
06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21
Komentari (0)