PRVE FOTOGRAFIJE SA MESTA NESREĆE: Pas ujedao ženu za vrat - Preminula na licu mesta
PAS „šarplaninac“ u Sarajlijinoj ulici u Kragujevcu danas je ugrizima za vrat usmrtio svoju vlasnicu Miloratku Veljković (69).
Foto: ucentar.rs
Nesrećnu ženu je, kako se nezvanično saznaje, pronašla kćerka. Ekipa Hitne medicinske pomoći morala je da sačeka policiju kako bi, nažalost, samo konstatovala smrt, jer je pas pokazivao izuzetnu agresivnost. Pretpostavlja se da se tragedija dogodila u ranijim prepodnevnim časovima.
(ucentar.rs)
Preporučujemo
VELIKO UPOZORENjE VUČIĆA: Za godinu i po dana suočićemo se sa velikim ratom, niko više ne želi da sluša drugu stranu
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas, na forumu "GLOBSEC BELTALKS: Beogradski ekonomski razgovori", da više nema racionalnosti u međunarodnoj politici i da se uskoro sprema veliki sukob.
09. 12. 2025. u 20:57
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (6)