POTPUNO PIJAN VOZIO U ZONI ŠKOLE U SMEDEREVU: Vozaču BMV-a kojem je oduzeta dozvola izmerena čak 4,23 promila
POLICIJSKI službenici Odeljenja saobraćajne policije Policijske uprave u Smederevu zaustavili su i isključili iz saobraćaja vozača "BMV-a" koji je u zoni Osnovne škole "Dositej Obradović" upravljao vozilom u stanju potpune alkoholisanosti.
FOTO: Arhiva novosti
Naime, alkotestiranjem je utvrđeno da je tridesetosmogodišnji vozač upravljao vozilom sa čak 4,23 promila alkohola u organizmu, a daljom kontrolom utvrđeno je da se radi o vozaču kome je vozačka dozvola oduzeta zbog kaznenih poena.
Učinilac prekršaja zadržan je u službenim prostorijama i protiv njega su podnete odgovarajuće prijave, a vozilo je oduzeto radi vršenja provera.
BONUS VIDEO: AUTO SE ZAKUCAO U TRAMVAJ - Saobraćajna nesreća u centru Beograda, delovi vozila svuda po putu
Preporučujemo
PAKAO U DUBAIJU! Iranci pogodili Burdž el Arab, simbol luksuza i jedan od najpoznatijih hotela na svetu (VIDEO)
IRANSKI dron pogodio je i hotel sa pet zvezdica Burdž el Arab u Dubaiju.
28. 02. 2026. u 23:12
EKSPLOZIJE U DUBAIJU, DOHI, TEL AVIVU: Iran potvrdio smrt Hamneija (FOTO/VIDEO)
IZRAEL i SAD izvele su napad na Iran. U Teheranu su odjeknule detonacije, a kasnije su čule i u drugim mestima. Kako je rečeno, cilj napada je eliminisanje neposrednih pretnji koje dolaze od iranskog režima. Operacija bi, prema pisanju medija, mogla da traje nekoliko dana. U celoj zemlji proglašeno vanredno stanje. SAD su operaciju nazvale "Epski bes".
28. 02. 2026. u 10:41 >> 22:21
SMEH DO SUZA: Pitali Hrvate da li znaju srpske reči - "Nikada neću pogoditi!" (VIDEO)
"LEBLEBIJA bi mogla biti karoserija."
27. 02. 2026. u 21:41
Komentari (0)