PRETUKAO ŽENU BEJZBOL PALICOM: Nakon napada slao joj uznemirujuće poruke - pretio da će je ubiti

Biljana Ristivojević

19. 10. 2023. u 09:29

PROTIV M. R. (54) iz Miloševca Osnovno javno tužilaštvo u Smederevu podnelo je optužni predlog zbog sumnje da je bejzbol palicom pretukao ženu.

ПРЕТУКАО ЖЕНУ БЕЈЗБОЛ ПАЛИЦОМ: Након напада слао јој узнемирујуће поруке - претио да ће је убити

D.N.

Optuženome se stavlja na teret da je 15. septembra u prepodnevnim satima ušao u porodičnu kuću kod žene, te je bejzbol palicom dva puta udario u leđa, nakon čega je uspela da pobegne iz kuće, ali ju je on sustigao na ulici i zadao joj još jedan udarac u predelu skočnog zgloba leve noge.

Nekoliko dana nakon napada poslao joj je veći broj uznemirujućih telefonskih poruka sa pretnjom da će je ubiti, koje su kod nje izazvale osećaj ugroženosti.

Tužilaštvo je optužnim aktom predložilo da sud optuženog oglasi krivim i osudi na jedinstvenu kaznu zatvora, kao i da mu se pritvor produži zbog postojanja sumnje da će u kratkom vremenskom periodu ponoviti krivično delo (laka telesna povreda i ugrožavanje sigurnosti), imajući u vidu njegovu raniju osuđivanost i za krivično delo sa elementima nasilja.

BONUS VIDEO: „REKLA JE – JEDAN JE PAO MRTAV“ Komšinica otkriva: Baba dečaka osumnjičenog za ubistvo tražila pomoć

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
TA KUĆA JE STVARNO UKLETA Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku

"TA KUĆA JE STVARNO UKLETA" Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku

PRVI rezultati istrage tragedije koja je otkrivena u subotu ujutru u porodičnoj kući u blizini „Slobodine“ raskrsnice u Čačku, govore da je Vladimir Čarapić (47) nožem preklao vrat svojoj majci Mili (72), a potom i svom ocu Neđu (79). Zatim je sebi istim sečivom naneo više uboda po grudima i stomaku, a na kraju je prerezao vene leve ruke i tako na smrt iskrvario.

07. 12. 2025. u 13:36

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (0)

PO DOSTOJEVSKOM: Ovih 6 znakova otkrivaju ZLE LJUDE