ZAPLENA MARIHUANE U KRUŠEVCU: Uhapšenom muškarcu pronašli drogu u stanu (FOTO)
N. S. (29) iz Kruševca uhapšen je zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.
Foto: PU Kruševac
Policija je pretresom stana, koji koristi osumnjičeni, pronašla više kesica sa oko 770 grama marihuane i digitalnu vagicu za precizno merenje. Kako se sumnja, marihuana je bila namenjena daljoj prodaji. Po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Kruševcu, njemu je određeno zadržavanje do 48 časova i on će, uz krivičnu prijavu, biti priveden tužiocu.
Ovo je treća zaplena kruševačke policije u poslednjih mesec dana.
Tridesetogodišnjak iz okoline Trstenika nedavno je osumnjičen zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.
Pretresom domaćinstva osumnjičenog, policija je pronašla više tegli i kesa sa oko 3,8 kilograma marihuane koja je, kako se sumnja, bila namenjena daljoj prodaji - navode u kruševačkoj policiji.
Ranije ovog novembra, kruševačka policija otkrila je više od 24 kilograma marihuane u ataru sela Đunis. D. Đ. (49) iz ovog mesta uhapšen je zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga. Osumnjičenog je policija zatekla u ataru sela, dok je pakovao sasušenu marihuanu u kese i džakove.
EKSKLUZIVNO - URANIJUM I TEŠKI METALI OTKRIVENI U TKIVU GENERALA PAVKOVIĆA: Iz italijanske laboratorije stigli rezultati analiza (FOTO)
U TUMORSKOM tkivu generala Nebojše Pavkovića, koje je 15. septembra poslato na analize u specijalizovanu laboratoriju u Italiji, pronađeni su uranijum i teški metali u ekstremno visokim koncentracijama!
29. 11. 2025. u 08:00
OTAC PADAO U NESVEST, HITNA INTERVENISALA NEKOLIKO PUTA Mučne scene na sahrani Ane Radović - Iz porodične kuće je ispratili na večni počinak
DANAS je na Zlatiborskom groblju sahranjena Ana Radović iz Čajetine, koja je poginula u teškoj sabraćajnoj nesreći na magistralnom putu kod Čačka.
28. 11. 2025. u 14:45
TRAMP UKRAO ŠOU NA ŽREBU ZA SP: Scena koja je obišla svet - Melanija nije krila oduševljenje (VIDEO)
AMERIČKI predsednik Donald Tramp bio je u centru pažnje na izvlačenju grupa za Svetsko fudbalsko prvenstvo 2026. godine, gde je izveo svoj poznati YMCA ples i primio prvu FIFA-inu nagradu za mir.
06. 12. 2025. u 10:31
Komentari (0)