SARAĐIVAO SA KAVČANIMA I KRIJUMČARIO KOKAIN: Vuk uhapšen u Beogradu, a njegova sestra u Luksemburgu
VUK V., koji je kao član organizovane kriminalne grupe osumnjičene za krijumčarenje 115 kg kokaina uhapšen u subotu u Beogradu, na saslušanju u Tužilaštvu za organizovani kriminal branio se ćutanjem.
Anspleš
Nakon saslušanja, zamenik tužioca predložio je sudiji za prethodni postupak da Vuku V. odredi pritvor zbog opasnosti od bekstva, da ne bi uticao na svedoke i da ne bi ponovio krivično delo.
Vuk V. je državljanin Srbije, ali živi u Luksemburgu i najbliže je sarađivao sa "kavčaninom" Damjanom R.
Za osumnjičene Nikolu Vušovića i Luku Kutlaču koji su trenutno u bekstvu takođe je predloženo određivanje pritvora, a predlozi su dati da osumnjičeni ne bi međusobnu uticali jedni na druge.
Foto: MUP
Uhapšenima su zaplenjeni laptopovi i mobilni telefoni sa kriptovanom komunikacijom koji će biti veštačeni.
Podsetimo, u subotu je u međunarodnoj akciji Tužilaštva za organizovani kriminal, BIA i MUP, u koordinaciji sa stranim službama Evropolom i Evrodžastom, u Belgiji zaplenjeno oko 115 kilograma kokaina, u vrednosti oko 11 miliona evra, a tom prilikom uhapšeno je šest državljana Srbije.
(Kurir)
Preporučujemo
PRIVREMENA BLOKADA BEOGRADA: Žandarmerija prevozi danas uhapšene "vračarce" (FOTO)
11. 11. 2022. u 18:50
EKSKLUZIVNO - URANIJUM I TEŠKI METALI OTKRIVENI U TKIVU GENERALA PAVKOVIĆA: Iz italijanske laboratorije stigli rezultati analiza (FOTO)
U TUMORSKOM tkivu generala Nebojše Pavkovića, koje je 15. septembra poslato na analize u specijalizovanu laboratoriju u Italiji, pronađeni su uranijum i teški metali u ekstremno visokim koncentracijama!
29. 11. 2025. u 08:00
OTAC PADAO U NESVEST, HITNA INTERVENISALA NEKOLIKO PUTA Mučne scene na sahrani Ane Radović - Iz porodične kuće je ispratili na večni počinak
DANAS je na Zlatiborskom groblju sahranjena Ana Radović iz Čajetine, koja je poginula u teškoj sabraćajnoj nesreći na magistralnom putu kod Čačka.
28. 11. 2025. u 14:45
JOVANIN NOVI DEČKO: Sportista, biznismen, sin jugoslovenskog rekordera (FOTO)
VODITELjKA Jovana Jeremić već neko vreme uživa u ljubavi sa bokserom Milošem Stojanovićem Tigrom, sinom jugoslovenskog kikboksera Gidre koji je postavio svetski rekorder.
04. 12. 2025. u 12:31
Komentari (0)