POSKUPELO GORIVO: Objavljene nove cene
OBJAVLjENE su nove cene goriva koje važe danas od 15 časova.
Foto Shutterstock
Litar evrodizela na pumpama u Srbiji koštaće 202 dinara, a litar benzina evropremijum BMB biće 181 dinar.
Poredeći sa cenom goriva od prošle nedelje, dizel i benzin poskupeli su za dinar i dva dinara.
Nove cene goriva se objavljuju svakog petka do 15.00 časova.
Uskoro opširnije
Preporučujemo
NE ZABORAVITE DA PLATITE POREZ NA IMOVINU: Evo koji je rok za plaćanje prve rate
08. 02. 2024. u 13:23
MEĐUNARODNI SAJAM TURIZMA ODRŽAVA SE OD 22. DO 25. FEBRUARA: U ponudi i Kambodža
08. 02. 2024. u 14:38
VELIKO UPOZORENjE VUČIĆA: Za godinu i po dana suočićemo se sa velikim ratom, niko više ne želi da sluša drugu stranu
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas, na forumu "GLOBSEC BELTALKS: Beogradski ekonomski razgovori", da više nema racionalnosti u međunarodnoj politici i da se uskoro sprema veliki sukob.
09. 12. 2025. u 20:57
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)