GUŽVE NA GRANICI: Državljani Srbije se vraćaju iz Crne Gore
GRANIČNI prelazi sa Crnom Gorom, Gostun i Jabuka, od ranog jutra puni su vozila.
Foto: A. Rovčanin
Državljani Srbije, koji su proteklih dana boravili uglavnom na crnogorskom primorju, vraćaju se nazad u zemlju. Svi oni koji do 18 časova uđu u Srbiju izbećiće poseban desetodnevni elektronski zdravstveni nadzor.
Tokom noći granični prelaz Gostuna, iz pravca Crne Gore prešlo je više od hiljadu vozila sa putnicima iz Srbije. Od ranog jutra stvorene su kolone na ulasku u zemlju.
Slična situacija je i na drugom graničnom prelazu, Jabuka, gde na ulazak u Srbiju čeka više od 50 automobila.
Najveće gužve na oba granična prelaza očekuju se danas u periodu od 16 do 18 sati.
Preporučujemo
PREGOVORI O PODELI VLASTI U CRNOJ GORI: Krivokapić mandatar, parlament demokratama
18. 09. 2020. u 09:15
TRAMP HITNO POZVAO PUTINA: Razgovor trajao sat vremena
RUSKI predsednik Vladimir Putin razgovarao je telefonom sa američkim kolegom Donaldom Trampom.
09. 03. 2026. u 20:34
ŠOK ISTRAGA AMERIKANACA: Evo ko je gađao iransku školu u kojoj su poginule devojčice
AMERIČKI vojni istražitelji veruju da je verovatno da su američke snage odgovorne za napad na iransku školu za devojčice u kojem je u subotu poginulo više desetina dece, ali još nisu doneli konačan zaključak niti su završili istragu, rekli su za Rojters dvojica američkih zvaničnika.
06. 03. 2026. u 08:23
NOVI EKSPLICITNI SNIMCI MIRJANE PAJKOVIĆ: Policija sumnja KO je na snimku, drugi muškarac - odmah saslušana
RANIJE je objavljen i video za koji je deo medija napisao da je snimljen u prostorijama Vlade. Tim povodom oglasili su se iz Vlade Crne Gore, i demantovali te navode.
07. 03. 2026. u 22:55 >> 23:05
Komentari (0)