TEMPERATURA PALA ZA 10 STEPENI: Vremenska prognoza za ponedeljak 9. jun - Sa severozapada Evrope stiže hladni front
09. 06. 2025. u 08:11
SA SEVEROZAPADA Evrope stiže hladnija vazdušna masa i spušta temperaturu za 7 do 10 stepeni. Ujutru od 16 do 21 stepen, najviša dnevna neće preći 30 stepeni.
Povezane vesti
HLADNI TALAS STIŽE U SRBIJU: Promena već večeras - Najpre kiša i grmljavina
U SRBIJI će danas iznad većeg dela zemlje biti malo i umereno oblačno, toplo i vetrovito, tek ponegde sa kratkotrajnom kišom, a na istoku se ujutro očekuju magla i niska oblačnost, koja će se zadržati duže u toku dana, saopštio je Republički hidrometeorološki zavod (RHMZ).
17. 11. 2025. u 08:13
STIŽE PROMENA EVO DO KADA ĆE TRAJATI: Vremenska prognoza 22. januar
U VEĆINI mesta suvo, tek ponegde su moguće kratkotrajne padavine, slaba kiša i slab sneg.
22. 01. 2026. u 00:00
IZ MINUSA U PLUS, A ONDA POČINJE DA DUVA KOŠAVA: Vremenska prognoza za petak, 16. januar
REPUBLIČKI hidrometeorološki zavod dao je najnoviju vremensku prognozu za naredne dane.
16. 01. 2026. u 00:00
NEĆE VAM SE SVIDETI, JAK MRAZ I NOVE PADAVINE: Vremenska prognoza za petak, 9. januar
REPUBLIČKI hidrometeorološki zavod dao je najnoviju vremensku prognozu za naredne dane.
09. 01. 2026. u 00:00
LEDENI DAN PRED NAMA, EVO KADA OTOPLJAVA: Vremenska prognoza za četvrtak, 8. januar
REPUBLIČKI hidrometeorološki zavod dao je najnoviju vremensku prognozu za naredne dane.
08. 01. 2026. u 00:00
Najnovije iz rubrike
IZGLASAN JEDNOGLASNO: Vladan Petrov izabran za predsednika Ustavnog suda
SUDIJA Ustavnog suda Vladan Petrov danas je, na drugoj sednici, jednoglasno izabran za predsednika Ustavnog suda i stupio je na tu funkciju.
22. 01. 2026. u 13:42
DIREKTOR RHMZ UPOZORIO NA OPASNU POJAVU: Moguć najviši stepen upozorenja - otkrio i kakvo nas vreme čeka u februaru i martu
DIREKTOR Republičkog Hidrometerološkog zavoda (RHMZ) Jugoslav Nikolić izjavio je danas meteorološka situacija u Srbiji ostaje povoljna uz neophodan oprez u nedelju 25. januara zbog olujnog vetra, a u ponedeljak 26. januara zbog potencijalno povećane količine padavina na jugu i istoku Srbije, kao i da su vodostaji na svim rekama u Srbiji u manjem opadanju ili stagnaciji.
22. 01. 2026. u 13:05
NAJNOVIJE OGLAŠAVANJE RHMZ: Olujna košava uz orkanske udare u ovom kraju - Evo kakvo nas vreme očekuje narednih dana
NAREDNIH dana uslediće promenljivo vreme, uz postepeno slabljenje jutarnjih mrazeva i porast dnevne temperature ali će u košavskom području jugoistočni vetar u petak i subotu biti u pojačanju, dok će u nedelju duvati olujna košava uz orkanske udare na jugu Banata - oko i malo iznad 100 km/h, navodi se u najavi Republičkog hidrometeorološkog zavoda (RHMZ).
22. 01. 2026. u 10:51
KOLINDA SKOČILA U LEDENI ANTARKTIK: "Vidi se da iz aviona da je AI" - mnogi joj ne veruju (VIDEO)
BIVŠA predsednica Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović skočila je u ledeno more na Antartiku, a snimak tog skoka objavila je na svom nalogu na društvenoj mreži Instagram.
22. 01. 2026. u 10:10
ZVER SA ISTOKA JE OTKAZANA: Prognoza za kraj januara, uslediće vremenski obrt
IAKO su najave govorile o novom zahlađenju, zima u Srbiji za sada pravi pauzu. Nakon perioda sa izraženim jutarnjim mrazevima i hladnim prodorima sa istoka, pred nama je stabilnija i znatno blaža vremenska slika, uz postepen rast temperatura i sve češće padavine u vidu kiše.
22. 01. 2026. u 09:07
Komentari (0)