IZGREJALO SUNCE, EVO DOKLE ĆE DA TRAJE LEP PERIOD: Vremenska prognoza za 12. april
REPUBLIČKI hidrometeorološki zavod dao je najnoviju vremensku prognozu za naredne dane.
Foto: N. Živanović
VREME U SRBIJI
U Srbiji promenljivo oblačno i suvo, samo će u južnim i istočnim krajevima ujutro i pre podne biti pretežno oblačno mestimično sa kišom, saopštio je danas Republički hidrometeorološki zavod.
Vetar slab i umeren, na istoku i jugoistoku i jak, severozapadni, a temperature od dva do 18 stepeni, navodi RHMZ. Krajem dana razvedravanje.
VREME U BEOGRADU
U Beogradu promenljivo oblačno i suvo.
Najviša temperatura oko 16 stepeni.
PROGNOZA ZA NAREDNE DANE
Početkom naredne nedelje sledi rast temperatura koje će u proseku biti oko 20 stepeni, a u utorak i četvrtak i petak mogući su kiša i pljuskovi.
(sputnikportal.rs)
BONUS VIDEO - PONUDA NA SAJMU AUTOMOBILA: Pogledajte kako izgledaju novi modeli
Preporučujemo
NEGDE SNEG, NEGDE STIŽE PROLEĆE: Vremenska prognoza za petak, 11. april
11. 04. 2025. u 01:21
IZ JUTARNjEG MINUSA I SNEGA U PLUS: Vremenska prognoza za četvrtak, 10. april
10. 04. 2025. u 01:00
JOŠ DVA PRODORA HLADNOG VAZDUHA SA SEVRA: Vremenska prognoza za sredu, 9. april
09. 04. 2025. u 01:00
METEO ALARM U CELOJ SRBIJI, EVO DOKLE ĆE DA TRAJE KIJAMET: Vremenska prognoza za utorak, 8. april
08. 04. 2025. u 01:00 >> 03:35
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
TRAMP POTPISAO NAREDBU 13219: "Dejtonski sporazum i Rezolucija 1244 se moraju poštovati"
PREDSEDNIK Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp produžio je danas vanredno stanje na nacionalnom nivou u vezi sa Zapadnim Balkanom, u skladu sa Zakonom o međunarodnim vanrednim ekonomskim ovlašćenjima, objavljeno je danas na sajtu Federalnog registra SAD.
24. 06. 2026. u 17:38 >> 17:45
UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum
KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.
24. 06. 2026. u 18:41
UMRLA JE U BOLOVIMA, U 47. GODINI Njenu smrt Miloš nikada neće prežaliti: "Bolest je brzo napredovala"
"BOLEST je brzo napredovala. Za samo sedam godina ona je legla u krevet i bila je nepokretna do smrti."
25. 06. 2026. u 10:29
Komentari (0)