PUTEVI SRBIJE UPOZORAVAJU: Sutra budite posebno oprezni prilikom vožnje
JP „Putevi Srbije“ apeluje da učesnici u saobraćaju budu posebno oprezni prilikom vožnje i da prilagode brzinu kretanja uslovima na putu.
Foto Shutterstock
Prema upozorenju Republičkog hidrometeorološkog zavoda, sutra na krajnjem jugu Srbije, na području AP Kosovo i Metohija i u Pčinjskom okrugu, očekuju nove snežne padavine koje će dovesti do stvaranja odnosno povećanja visine snežnog pokrivača za 10 do 15 cm, lokalno i više.
- Vozačima savetujemo da koriste zimske pneumatike, poštuju ograničenja brzine i prilagode brzinu kretanja uslovima na putu - navodi se u apelu JP "Putevi Srbije".
Takođe, savetuju da svi učesnici u saobraćaju, zbog svoje bezbednosti i bezbednosti drugih učesnika u saobraćaju, poštuju saobraćajne propise i prilagode brzinu kretanja uslovima na putu.
(Tanjug)
Preporučujemo
RHMZ NAJAVIO NOVI TALAS ZAHLAĐENjA: Spremite jakne i kapute ponovo nam stiže sneg
10. 01. 2025. u 21:14
PAO SNEG U BEOGRADU Hitno se oglasio RHMZ: Poznato kad se očekuje prestanak padavina
10. 01. 2025. u 15:58
DETALjNA VREMENSKA PROGNOZA ZA SEDAM DANA: U ova tri dela zemlje pašće najviše snega
10. 01. 2025. u 12:41
OD DANAS DRASTIČAN PAD TEMPERATURE, OČEKUJE SE I SNEG: Upozorenje RHMZ-a za naredne dane
10. 01. 2025. u 07:32
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)
FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".
11. 03. 2026. u 16:26
HAOS U CRNOGORSKOM PARLAMENTU: Prekinuta sednica, poslanici DPS-a opkolili sto predsedavajućeg
SEDNICA Skupštine Crne Gore prekinuta je danas nakon što je predsedavajući u tom momentu potpredsednik parlamneta Boris Pejović (PES) oduzeo reč poslanici opozicione Demokratske partije socijalista Aleksandri Vuković Kuč.
11. 03. 2026. u 17:06
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (0)