Srbijavoz preporučuje putnicima da karte kupuju putem mobilne aplikacije

Промо

24. 12. 2024. u 16:00

NACIONALNI operater za železnički prevoz putnika Srbijavoz preporučuje putnicima da vozne karte obezbede putem mobilne aplikacije kako bi ostvarili uštede i izbegli čekanje na blagajnama tokom predstojećih praznika.

Србијавоз препоручује путницима да карте купују путем мобилне апликације

FOTO: Promo

Aplikaciju trenutno koristi oko 100.000 korisnika.

Besplatna aplikacija može se preuzeti sa Google Play ili App Store

Novi korisnici se registruju unošenjem imejl adrese, imena i prezimena, nakon čega je neophodno da se verifikuju klikom na link koji će dobiti na svoju imejl adresu. 

Kako kupiti kartu putem aplikacije?

Prilikom kupovine karte, potrebno je uneti relaciju, odabrati datum i vreme putovanja, a zatim kliknuti na opciju „Kupi kartu“. Plaćanje se može izvršiti platnim karticama. Nakon uspešne transakcije, karta će korisniku biti dostavljena na imejl adresu. 

Kartu nije potrebno štampati, jer se kontrola od strane konduktera u vozu vrši skeniranjem integrisanog bar-koda, na ekranu mobilnog telefona. 

Korisnici aplikacije mogu kupiti kartu i za drugo lice, s tim što je neophodno da, u tom slučaju, naznače ime i prezime putnika. 

Kupovinom karata putem aplikacije Srbijavoza ostvaruje se popust od 10% u odnosu na kupovinu na blagajnama.

Pametno putujte. Unapred kupujte.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.

11. 12. 2025. u 16:22

Komentari (0)

Kada je keš/refinansirajući kredit najbolja opcija za vas i kakve opcije nude banke u Srbiji?