ZBOG GUSTE MAGLE: Sa beogradskog aerodroma preusmereni letovi u Niš
USLED guste magle na beogradskom aerodromu, nekoliko večerašnjih letova Er Srbije, preusmereno je u Niš, na Aerodrom "Konstantin Veliki", saopštila je kompanija Er Srbija.
Foto: E.G.
Srpska nacionalna avio-kompanija za svoje putnike će iz Niša do Beograda obezbediti prevoz autobusom. Očekuje se da će uslovi smanjene vidljivosti potrajati tokom čitave noći, tako da vremenski uslovi mogu uticati i na saobraćaj u noćnim i ranim jutarnjim časovima, navodi se u saopštenju.
Nadležne službe Er Srbije preduzimaju sve što je u njihovoj moći da se očuva redovnost saobraćaja, u skladu sa planiranim redom letenja.
Za više informacija, kako je precizirano, putnici se mogu obratiti Kontakt centru Er Srbije na 0800 111 528 iz Srbije ili +381 11 311 21 23 iz inostranstva, posetiti airserbia.com ili stranice Er Srbije na društvenim medijima.
-Bezbednost putnika i članova posade je najvažniji prioritet za Er Srbiju, nagalsila je nacionalna avio-kompanija.
(Tanjug)
BONUS VIDEO - RUSI POKAZALI SNIMAK: Dron kamikaza uništio haubicu francuske proizvodnje
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
PUTIN GUBI KRIM? U toku je "duboka operacija" - Ukrajina izvodi brz povratak poluostrva nakon 12 godina
ZAPADNI mediji i stručnjaci danima unazad predviđaju da bi se poluostrvo Krim moglo vratiti pod ukrajinsku kontrolu, jer je Ukrajina prekinula ruske linije snabdevanja.
06. 06. 2026. u 08:59 >> 08:59
NEMAČKA HITNO POZVALA RUSIJU: Putine, vreme je...
MINISTAR spoljnih poslova Nemačke, Johan Vadeful, pozvao je ruskog predsednika, Vladimira Putina, da pokrene pregovore o miru u Ukrajini uz učešće Evrope, prenose nemački mediji.
05. 06. 2026. u 09:53
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)