Pepko povukao još jedan proizvod sa srpskog tržišta
SA našeg tržišta Pepko (Pepco) je povukao još jedan proizvod.
Foto: Pepco
Kako je saopšteno, u pitanju je lampa sa brojem proizvoda 336718.
Kao rezultat eksternog ispitivanja, utvrđeno je da proizvod ne ispunjava zahteve EN 60598. Ulaz kabla za napajanje u uređaj nije izolovan, što može dovesti do oštećenja kabla, piše u obrazloženju o povlačenju proizvoda.
Pepko apeluje na kupce da vrate proizvod u najbližu Pepko prodavnicu. Troškovi kupovine proizvoda će biti vraćeni.
BONUS VIDEO: Besna lista: Grupa Dram-Šteta što u nekim gradovima Srbije nema gde da se svira
(Blic)
Preporučujemo
HITNO POVUČENA MAŠINA ZA VEŠ SA TRŽIŠTA SRBIJE: Upozorenje na rizik od udara struje
06. 08. 2024. u 11:52
PEPCO HITNO POVUKAO PROIZVOD ZA DECU SA TRŽIŠTA: Ne ispunjava sve standarde
04. 06. 2024. u 11:18
HRVATSKOJ STIGLA PORUKA IZ IZRAELA: Potpuno prekinite diplomatske odnose sa Teheranom
AMBASADOR Izraela u Hrvatskoj Gari Koren pozvao je zvanični Zagreb da prekine diplomatske odnose s Teheranom i sprovede bezbednosne provere osoblja iranskog diplomatskog predstavništva u Hrvatskoj jer bi, kaže, među njima moglo biti "špijuna" Revolucionarne garde koja se u EU smatra terorističkom organizacijom.
06. 03. 2026. u 09:10
ŠOK ISTRAGA AMERIKANACA: Evo ko je gađao iransku školu u kojoj su poginule devojčice
AMERIČKI vojni istražitelji veruju da je verovatno da su američke snage odgovorne za napad na iransku školu za devojčice u kojem je u subotu poginulo više desetina dece, ali još nisu doneli konačan zaključak niti su završili istragu, rekli su za Rojters dvojica američkih zvaničnika.
06. 03. 2026. u 08:23
"SVE SAM TO PROŠLA SA SAŠOM" Suzana potresena zbog Zorice: "Kancer kao da je zarazna bolest, ne znam od čega je operisana"
VEČERAS se u Sava Centru održava prvi od tri koncerta Marije Šerifović u 2026. godini.
06. 03. 2026. u 20:27
Komentari (0)