NAŠI TURISTI DOŽIVELI VELIKU NEPRIJATNOST: Kamenovan autobus sa Srbima koji se vraćao iz Grčke
VELIKU neprijatnost doživeli su naši građani u Severnoj Makedoniji, kada su se vraćali iz Grčke.
Foto: Nenad Živanović
Naime, njih je kod nadvožnjaka, prema njihovim rečima, napala grupa maloletnika koja je autobus gađala kamenjem.
Na svu sreću, niko nije povređen, ali su svi pod stresom, posebno deca koja su se nalazila u autobusu.
- Noćas u povratku autobusom iz Grčke, desila se jedna neprijatnost. Sa nadvožnjaka u Makedoniji gađani smo kamenom pravo u šoferku. Srećom, staklo nije puklo u potpunosti i deca koja su tu sedela nisu povređena. Naknadno smo obavešteni da to radi grupa maloletnika, da nismo prvi kojima se to desilo i da se dešava sve češće. I znaju o kome se radi, a ne vidim da se bilo gde piše o tome. Eto, čisto da skrenem pažnju vozačima da vode računa kad prolaze ispod nadvožnjaka kroz Makedoniju - napisala je Sanja M. na Fejsbuk stranici "Lajv from Gris".
Ukoliko se vraćate iz Grčke ovim putem, obratite pažnju kako se ne biste našli u istoj situaciji.
(Telegraf.rs)
BONUS VIDEO: GRČKA: Posledice razornog požara u nacionalnom parku "pluća Atine"
Preporučujemo
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
"STIGLI SRPSKI HULIGANI!" Austrijska policija plaši građane po ulicama Graca zbog navijača Zvezde
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč austrijska policija je uradila nešto nesvakidašnje.
11. 12. 2025. u 16:15
Komentari (4)