VREMENSKA PROGNOZA ZA SUBOTU, 24. DECEMBAR: Kišovito, do 14 stepeni
PREMA prognozi RHMZ, u Srbiji će ujutro na jugu i istoku biti slab mraz, dok se tokom dana očekuje umereno do potpuno oblačno vreme, ponegde sa slabom kišom.
Foto: Tanjug/Vladimir Šporčić
Uveče se očekuje prestanak padavina i razvedravanje prvo u Vojvodini.
Najniža temperatura od - 2 do 9 stepeni, najviša od 8 do 14 stepeni.
Vreme u Beogradu
U Beogradu će biti pretežno oblačno, povremeno sa slabom kišom.
Vetar slab i umeren zapadni i severozadni.
Najniža temperatura od 6 do 9 stepeni, a najviša dnevna oko 14 stepeni.
Vreme narednih dana
Do srede, 28. decembra, u većem delu Srbije biće umereno oblačno sa sunčanim periodima, suvo i stabilno vreme uz lokalnu pojavu jutarnje magle, koja se po pojedinim kotlinama može zadržavati duže tokom dana.
Kratkotrajna kiša se očekuje u toku noći između petka i subote na severu Vojvodine, a u subotu tokom dana i u ostatku pokrajine, kao i u zapadnoj i centralnoj Srbiji.
Temperatura u postepenom porastu. Zahlađenje se očekuje tek krajem perioda.
Preporučujemo
IZVUČENA LOTO PLUS SEDMICA: Ovaj grad u Srbiji dobio novog milionera
23. 12. 2022. u 20:26
DO SADA NEZABELEŽEN SLUČAJ: Avion kasnio 26 časova, a bizaran razlog iznenadio mnoge
23. 12. 2022. u 07:53
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
KINA POKRENULA SPECIJALNU OPERACIJU KOD TAJVANA: Peking žestoko odgovorio dvema državama
KINA je objavila da je pokrenula „specijalnu pomorsku operaciju“ istočno od Tajvana, čime je dodatno zaoštrila svoj odgovor na nedavni dogovor Japana i Filipina. Te dve države, naime, planiraju da pokrenu pregovore o pomorskim granicama u tom području i dublje povežu svoje odbrambene snage, javlja Blumberg.
07. 06. 2026. u 10:04
NEMAČKA HITNO POZVALA RUSIJU: Putine, vreme je...
MINISTAR spoljnih poslova Nemačke, Johan Vadeful, pozvao je ruskog predsednika, Vladimira Putina, da pokrene pregovore o miru u Ukrajini uz učešće Evrope, prenose nemački mediji.
05. 06. 2026. u 09:53
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)