KORONA PRESEK: Najnoviji podaci o epidemiološkoj situaciji u Srbiji
U POSLEDNjA 24 sata zaraženo je još 1.565 osoba, pokazuje najnoviji korona presek.
Foto: V.N.
Bitku sa koronom izgubilo je 38 pacijenata.
Ukupno je testirano 13.837 osoba.
Na respiratorima u bolnicama u Srbiji nalazi se 178 pacijenata.
Doktor Mirsad Đerlek, državni sekretar u Ministarstvu zdravlja, izjavio je ranije danas da to što trenutno imamo više od 1.000 obolelih od korone dnevno je ozbiljna brojka koja ukazuje na to da nema mesta opuštanju.
PUTIN PISAO VUČIĆU: Poželeo mu zdravlje i uspehe, a građanima Srbije sreću i prosperitet
PREDSEDNIK Aleksandar Vučić primio je danas čestitku predsednika Ruske Federacije Vladimira Putina povodom Dana državnosti Republike Srbije, u kojoj mu je ruski lider poželeo zdravlje i uspehe, a građanima Srbije sreću i prosperitet, saopštila je danas Služba za saradnju sa medijima predsednika Republike.
13. 02. 2026. u 12:40
STRADALI MLADIĆ SIN POZNATOG MUZIČARA: Novi detalji nesreće u Sarajevu
ERDOAN Morankić (23), koji je stradao u tramvajskoj nesreći u Sarajevu, sin je poznatog muzičara iz Brčkog Armana Morankića, piše portal sarajevskog Avaza.
13. 02. 2026. u 12:05
Danju spasavao živote u bolnici, noću se pretvarao u MONSTRUMA: Jeziva istina otkrivena godinama kasnije
POLICIJA veruje da je Kris Revak, koji je izvršio samoubistvo nakon što je optužen za ubistvo, možda bio serijski ubica. Njegov život i dela krili su mračnu stranu koja je šokirala istražitelje.
15. 02. 2026. u 09:19
Komentari (0)