HITNA REAKCIJA VESNE DE VINČE: Evo šta će biti sa srpskom misicom koja je pokazala dvoglavog orla

Новости онлајн

26. 10. 2021. u 16:37

VESNA de Vinča, vlasnica agencija Miss Yu, koja godinama organizuje i učestvuje Izbore za mis Srbije, oglasila se za medije, nakon što je u javnost isplivala skandalozna fotografija srpske misice koja pokazuje dvoglavog orla, simbol takozvane velike Albanije.

ХИТНА РЕАКЦИЈА ВЕСНЕ ДЕ ВИНЧЕ: Ево шта ће бити са српском мисицом која је показала двоглавог орла

Foto: Printscreen/TV Pink

- Zatečni smo i zbunjeni time što smo i mi videli. Kontaktirali smo našu predstavnicu i ona nam je poslala obaveštenje koje je postavila na svoj Instagram profil. Nakon tog čina, i mi smo, a i Valentina tražili od organizatora da bude vraćena sa takmičenja - poručila je De Vinča.

Foto: Instagram/bunt.svesrbija

Srpska misica, krajnje levo

Podsetimo, na društvenim mrežama pojavile su se šokantne fotografije srpske misice "interkontinental" Valentine Petrović, koja se slikala sa misicama Albanije, Crne Gore i samoproglašenog Kosova, gde su sve četiri devojke pokazale albanskog dvoglavog orla.

Foto: Instagram/bunt.svesrbija

Valentina Petrović

(Kurir)

ZAPRATITE NPORTAL NA FEJSBUKU

BONUS VIDEO:

KADA JE VRUĆINA, LIČI NA SAHARU: Slano jezero, a u vojvođanskoj ravnici

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".

11. 03. 2026. u 16:26

Komentari (1)

ŽESTOKO SE UVREDILA: Đorđe David četiri meseca nije pričao sa Snežanom Đurišić - roker otkrio detalje