PLJEVLJIMA "KOMITE" NEĆE VOZITI: Umesto autokolone, samo jedno vozilo
05. 04. 2021. u 17:52
CRNOGORSKE "komite" imale su u nedelju zakazane autokolone u Pljevljima, ali se u autokoloni našao samo jedan automobil.
Povezane vesti
LEPOSAVIĆ SA TRI PRSTA: Pogledajte kako se ministar kog Krivokapić želi da smeni slikao u NJujorku (FOTO)
PREDSEDNIK Vlade Crne Gore Zdravko Krivokapić pokrenuo je postupak smene ministra pravde, ljudskih i manjinskih prava Vladimira Leposavića.
05. 04. 2021. u 14:20
KRIVOKAPIĆ IZAZVAO POLITIČKU KRIZU: U toku sastanak lidera parlamentarne većine u Crnoj Gori
U DRŽAVNOM parlamentu Crne Gore je u toku sastanak lidera parlamentarne većine, u vezi sa aktuelnom situacijom i tužilačkim zakonima.
05. 04. 2021. u 14:08
KRIVOKAPIĆ IZJEDNAČIO "KOMITE" I SRBE! Iz DF poručuju: Zdravko da podnese ostavku!
POSLANIK Demokratskog fronta u Skupštini Jelena Božović poručuje da nije iznenađena odlukom premijera o smeni ministra Leposavića.
05. 04. 2021. u 14:05
SLAVEN RADUNOVIĆ PORUČIO: Dok je našeg poslaničkog kluba Leposavić neće biti smenjen!
- DEMOKRATSKI front se ne okreće kako vetar duva.
05. 04. 2021. u 14:05
SVE IZDAJE ZDRAVKA KRIVOKAPIĆA: Odrekao se vladike, čestita lažnoj državi Kosovo, stidi se Republike Srpske i zabija prst u oko Srbiji
PREDSEDNIK Vlade Crne Gore Zdravko Krivokapić pokrenuo je postupak smene ministra pravde, ljudskih i manjinskih prava Vladimira Leposavića zbog izjave da je spreman da prizna da je u Srebrenici učinjen zločin genocida kada se to i nedvosmisleno utvrdi.
05. 04. 2021. u 12:35
Najnovije iz rubrike
STUDENT PAO SA ČETVRTOG SPRATA: Horor u Studentskom domu u Kotoru
STUDENT Pomorskog fakulteta u Kotoru, mladić (19) iz Bileće pao je sa četvrtog sprata Studentskog doma u tom gradu.
13. 03. 2026. u 18:37
"BORBA NIJE GOTOVA": Posle ukidanja kućnog pritvora, oglasila se i bivša ministarka Vesna Bratić
BIVŠOJ ministarki prosvete, nauke, kulture i sporta Vesni Bratić ukinut je kućni pritvor.
13. 03. 2026. u 16:55
STAN IZGOREO U POTPUNOSTI: Požar u Nikšiću, vatra se širi krovom
U požaru u Nikšiću danas je izgoreo jedan stan, a vatra se širi i na druge jedinice u toj stambenoj zgradi.
13. 03. 2026. u 14:35
TUKLI I PALICAMA I RUKAMA: Vršnjačko nasilje u Podgorici, uhapšena četiri maloletnika
Podgorička policija je podnela krivične prijave protiv šest maloletnika, dok su četiri maloletnika starosti 15 i 16 godina uhapšena zbog sumnje da su počinili krivično delo nasilničko ponašanje, saopštila je Uprava policije.
13. 03. 2026. u 11:22
VESNI BRATIĆ UKINUT KUĆNI PRITVOR
NEKADAŠNjOJ ministarki prosvete, nauke, kulture i sporta Crne Gore Vesni Bratić ukinuta je mera kućnog pritvora, nezvanično saznaje podgorički portal Borba.
13. 03. 2026. u 11:12
Komentari (0)