USTAŠLUK ISPRED CETINJSKOG MANASTIRA! Pristalice DPS-a pevale "Čavoglave", slave Oluju i zločine nad Srbima (VIDEO)
SNIMCI sa skupa „crnogorskih patriota“ održanog u četvrtak na Cetinju, na kojima se vidi kako okupljeni pevaju pesme kontroverznog hrvatskog pjevača Marka Perkovića Tompsona, već treći dan izazivaju burne reakcije na društvenim mrežama.
Foto: Printscreen
Skup nekoliko stotina pristalica vladajućeg DPS-a i nepriznate tvz. Crnogorske crkve prošao je uz poruku “sve je prolazno, samo je ljubav prema Crnoj Gori vječna”.
Zanimljivo je kako su 'ljubav' prema domovini okupljeni širili pevajući pored Tompsonove pesmu 'Bojna Čavoglave', i 'Sude mi' Miroslava Škore - numere koja je posvećena hrvatskom generali Antu Gotovini koji je zaslužan za operaciju "Oluja".
O svemu su čak izvestili i hrvatski mediji poput Dalmatinskog portala koji u naslovu kontatuje: U Cetinju održan protest uz taktove "Bojna čavoglave" i "Sude mi".
(Sputnjik)
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"SUPRUGA GA DRŽALA 5 MINUTA ZA NOGE DA NE BI ISPAO" Novi detalji drame državljanina Srbije na letu Rajanera
DRAMATIČNE trenutke doživeli su u petak ujutru putnici na letu kompanije Rajaner sa aerodroma „Makedonija“ u Solunu za Minhen, kada je pukao prozor, a vazdušna struja povukla jednog putnika napolje. On je u poslednjem trenutku spasen zahvaljujući supruzi, koja je sedela pored njega i zadržala ga, piše Prototema.
10. 07. 2026. u 12:18
ZAŠTO JE DUBRAVKA MIJATOVIĆ ZAISTA NAPUSTILA SERIJU "SREĆNI LjUDI"? "Morala sam da pobegnem..."
DUBRAVKA Mijatović napustila je seriju 'Srećni ljudi' iz ličnih razloga, a ne zbog honorara.
10. 07. 2026. u 15:07
JEZIV SNIMAK! Kobra i piton u borbi na život i smrt - poznato koji reptil je izašao kao pobednik (VIDEO)
VOZAČI na Tajlandu naišli su na nesvakidašnji prizor pored puta. Snimili su borbu na život i smrt dva reptila, tačnije borbu pitona i kraljevske kobre.
08. 07. 2026. u 17:19
Komentari (52)