PSI LUTALICE NAPALI ŽENU U CENTRU BARA: Pala i udarila glavom u betonski trotoar
17. 08. 2020. u 15:29
NEDELjNI smiraj dana u centru grada pretvorio se mučne scene kada su ženu iz Podgorice napali psi lutalice, u blizini Nultog kilometra.
Povezane vesti
KRALI PO PLAŽI? Hapšenje u Baru
TUŽILAČKO zadržavanje do 72 sata određeno je D.M. (34) iz Podgorice i F.R (35) iz Cetinja zbog sumnje da su izvršili pet krivičnih dela za 15 dana, u Baru i na plažama barske rivijere.
07. 08. 2020. u 16:20
PRITVOR DO 30 DANA: Baranin osumnjičen za razbojništvo zbog pljačke mega marketa
DEŽURNI sudija za istrage Osnovnog suda u Baru Valentina Vuković odredila je pritvor Aleksandru B. (41) iz Bara koga je policija uhapsila u utorak veče, sat vremena nakon što se dogodilo razbojništvo u mega marketu Franca, u centru grada.
07. 08. 2020. u 16:19
IZ BARA PREMA ALBANIJI MODERNOM SAOBRAĆAJNICOM: Potpisan sporazum za rekonstrukciju regionalnog puta, žile kuckavice Mrkojevića
SPORAZUM o sufinansiranju rekonstrukcije regionalnog puta R-29 Bar- Kamenički most-Krute potpisali su danas predsednik Opštine Bar Dušan Raičević, predsednik Opštine Ulcinj Ljoro Nrekić i direktor Uprave za saobraćaj Savo Parača u Opštini Bar.
06. 08. 2020. u 12:37
UHAPŠEN BARANIN: Objavio da će policija da izaziva sukobe i napade
NAKON što je na društvenoj mreži objavljeno da policija priprema izazivanje sukoba i napad na učesnike javnih okupljanja u pokretu, uhapšen je Baranin D.Ć. (28).
05. 08. 2020. u 17:18
IZGOREO RESTORAN ISTANBUL U CENTRU BARA: Materijalna šteta je ogromna
U POŽARU koji izbio u noći između utorka i srede počinjena je ogromna materijalna šteta u restoranu Istanbul, koji se nalazi u centru grada.
05. 08. 2020. u 16:43
Najnovije iz rubrike
CRNA GORA NA KOLENIMA: Zemlja ide ka kolapsu
BORBA protiv mafije nije samo pitanje policije, već političke volje i morala, kaže lider PzP Nebojša Medojević.
21. 01. 2026. u 15:26
GOLOOTOČANI U ZABORAVU: Milatović apeluje da se donese Zakon o rehabilitaciji političkih zatvorenika
PREDSEDNIK Crne Gore Jakov Milatović pozvao je državni parlament da bez odlaganja stavi na dnevni red donošenje Zakona o rehabilitaciji i obeštećenju političkih zatvorenika Golog otoka, Svetog Grgura i drugih zatvora. Prema dostupnim podacima u tim kazamatima, u periodu između 1948. i 1956. godine, zatvoreno je najmanje 16.101 osoba, od čega čak 3.390 iz Crne Gore ili 21,5 odsto, što je proporcionalno daleko najveći broj zatvorenika u odnosu na broj stanovnika tadašnjih jugoslovenskih republika.
21. 01. 2026. u 05:00V.K.
ŠĆEKIĆI ISPLIVALI KRST:Bogojavljenje svečano obeleženo na svetim vodama Lima
Bogojavljenje je na, po tradiciji, izuzetno svečan način obeleženo u Beranama, sedištu Eparhije budimljansko-nikšićke.
19. 01. 2026. u 17:38
U KOSANICI -22,8 STEPENI: Užasno hladno u ovom mestu
Na severu Crne Gore, posle kraćeg otopljenja, ponovo hladno.
19. 01. 2026. u 17:30
BOGOJAVLJENSKI DAN U HERCEG NOVOM: Krsto i Nikola do krsta doplivali zajedno
Sunčano vreme obeležilo je Bogojavljenje u Herceg Novom, gde je temperatura mora iznosila 13,5 stepeni i bila viša od temperature vazduha, koja se kretala oko devet stepeni. Za Časni krst plivalo 150 učesnika.
19. 01. 2026. u 17:19
Komentari (0)