IZGOREO RESTORAN ISTANBUL U CENTRU BARA: Materijalna šteta je ogromna
U POŽARU koji izbio u noći između utorka i srede počinjena je ogromna materijalna šteta u restoranu Istanbul, koji se nalazi u centru grada.
Foto:
Danas je na licu mesta bio veštak za požare, eksplozije i havarije koji će utvrditi šta je uzrok požara.
Nakon nalaza veštaka biće razjašnjeno da li je u pitanju samozapanjnje, ili podmetanje požara.
Novosti saznaju da je najverovatnije neugašeni ćumur od roštilja izazvao požar u ovom ugostiteljskom objektu.
Brzom reakcijom vatrogasaca, sprečeno je da vatrena stihija zahvati stanove koji se nalaze iznad restorana Istanbul.
Preporučujemo
REPETIRAO PIŠTOLj I UKRAO PARE: Baraninu određeno tužilačko zadržavanje
05. 08. 2020. u 15:09
MILO NASTAVLjA PROGON SPC: Krivična prijava protiv paroha barskog Jovana Plamenca
05. 08. 2020. u 14:58
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
MAĐAR IZAŠAO NA BALKON DA POZDRAVI NAROD: Doživeo veliki šok i neprijatnost (VIDEO)
AKTUELNI premijer Mađarske Peter Mađar, doživeo je veliku neprijatnost prilikom obraćanja građanstvu.
07. 06. 2026. u 12:19
"AKO KORISTIŠ MEGAFON, ONDA TO NEMOJ NAZIVATI PISMOM" Peskov oštro o Zelenskom: Da je zaista želeo da ga preda Putinu, mogao je to da učini
DA je Vladimir Zelenski zaista želeo da preda pismo ruskom predsedniku Vladimiru Putinu, mogao je to jednostavno da učini, bez javnog objavljivanja, izjavio je portparol Kremlja Dmitrij Peskov.
07. 06. 2026. u 13:37
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)