VELIKI POŽAR KOD ŽELEZNIČKE STANICE U BARU: Nad gradom se nadvio gust dim

NEDAVNO je izbio novi požar u barskoj opštini, kod Željezničke stanice a nad gradom se nadvio gust dim.

ВЕЛИКИ ПОЖАР КОД ЖЕЛЕЗНИЧКЕ СТАНИЦЕ У БАРУ: Над градом се надвио густ дим

Foto: Printskrin Facebook

Komandir barske Službe zaštete i spašavanja Aco Vulević je to kratko potvrdio „Vijestima“, objasnio da su u velikoj žurbi zbog ogromnog obima posla i novog požara, i uskoro najavio više informacija.

Ovo je četvrti požar koji je izbio u Baru od juče ujutru.

„Vijestima“ je sa željezničke stanice rečeno da vozovi saobraćaju redovno.

(Vijesti)

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

SPAVAO BIH S NJOM I OŽENIO JE! Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.

06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21

Komentari (0)

NATO SE MENJA IZ KORENA: Počinje ključni samit - tektonske promene i redefinisanje odbrane Zapada